×

Kulki na szyi Małgorzaty Rozenek. Celebrytka wyjaśnia, skąd się wzięły

Kulki na szyi Małgorzaty Rozenek przestraszyły jej fanów. Czy to objaw jakiejś tajemniczej choroby? Influencerka pospieszyła z wyjaśnieniami. Skąd wzięły się niepokojące grudki na szyi Rozenek?

„Miłość do siebie”

Małgorzata Rozenek niedawno wprowadziła się do nowego domu. Urządzenie go i rozpakowanie rzeczy pochłonęło celebrytkę na dobre. Nie oznacza to jednak, że zapomniała o swoich fanach.

Rozenek chętnie pokazuje wnętrze swojego nowego domu i opowiada o tym, co u niej słychać. Dzięki temu wiemy, że celebrytka w każdej sytuacji, nawet podczas przeprowadzki, znajduje czas, by zadbać o siebie.

Dyscyplina jest najsilniejszą formą miłości do siebie. To ignorowanie własnych przyjemności, by przyszły potem większe nagrody. To kochanie siebie na tyle, by dać sobie wszystko, co kiedykolwiek zapragnąłeś

– wyjaśnia celebrytka w jednym z ostatnich wpisów na Instagramie.

Gwiazda stacji TVN, prywatnie żona Radosława Majdana, nawet podczas przeprowadzki nie rezygnuje z intensywnych ćwiczeń na siłowni pod okiem trenera personalnego Jakuba Glaba.

Kulki na szyi Małgorzaty Rozenek

Małgorzata Rozenek dba o siebie nie tylko na sali ćwiczeń. Regularnie odwiedza również gabinet medycyny estetycznej. W efekcie, podczas jednego z ostatnich nagrań, wygląd celebrytki mocno zaskoczył jej fanów. Na szyi Rozenek pokazały się spore grudki.

Kulki na szyi Małgorzaty Rozenek
Instagram

Fani byli mocno zaniepokojeni tym widokiem, dlatego żona Radosława Majdana pospieszyła z wyjaśnieniem.

Pytacie o moje kulki na szyi. Oczywiście to nie jest nic groźnego. To jest po prostu mezo [mezoterapia – przyp. red]. Siedzę teraz w domu, w kartonach i to jest idealny moment, na to, by coś zrobić, bo nie mam zdjęć (…). Więc proszę (mówiła eksponując szyję). Akurat zrobiłam sobie mezoterapię

– wyjaśniła Rozenek.

A propos kulek, one jutro się wchłoną. (…) To jest zabieg odżywczy na szyję

– dodała, uspokajając fanów.

Kulki na szyi Małgorzaty Rozenek
Instagram

Celebrytka cieszy się z „ładnych, naturalnych efektów”, które udaje się jej uzyskać przy pomocy specjalistów od medycyny estetycznej. Przy okazji Rozenek zdradziła, że w gabinecie spotyka koleżanki i kolegów z branży.

To jest takie miejsce, gdzie wszyscy się spotykamy. If you know what I mean

– dodała Małgorzata Rozenek.

Wszyscy spotykacie się z kulkami na szyi

– zażartował Radosław Majdan.

Żart zabrzmiał dość złowieszczo.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij