×

Alex z Chłopaków do wzięcia zmienił się nie do poznania. Dziś ma na imię Alexandra

Serial dokumentalny o mężczyznach z mniejszych miejscowości, którzy szukają miłości, podbił serca telewidzów. Doczekaliśmy się już kilku sezonów tego hitu, ale w pamięci zapadł nam Alex z Chłopaków do wzięcia, który nie był pewny swojej orientacji. Dziś już wie, że pragnie być kobietą i tak też się zachowuje i wygląda. Co robi i jak wygląda teraz? Jak potoczyły się jego losy?

Alex i Adam to bracia, którzy próbowali swoich sił w programach typu talent show, wierząc, że uda im się wiele osiągnąć

Wystąpili także we wspomnianym programie, gdzie chcieli znaleźć drugie połówki. Niestety mimo usilnych prób, nie udało im się to. Adam wielokrotnie podkreślał, że nie do końca podoba mu się to, jak wygląda teraz jego brat. Zmiana w kobietę nie jest tym, czego by dla niego chciał.

Alex z Chłopaków do wzięcia

Alex z Chłopaków do wzięcia był jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w programie

Nie bał się mówić o tym, że źle czuje się w swoim ciele i pragnie zmian. Za to najprawdopodobniej pokochali go widzowie. Dziś jego przemiana jest niebywała.

Chłopaki do wzięcia

Już nie Alex, ale Alexandra. 33-latka z dumą prezentuje swoje odsłony na profilu na Facebooku. Niedawno zdecydowała się nawet na powiększenie ust

Znieczulenie było, ale i tak bolało bardzo. Cierpię

Alexandra dodała zdjęcia nie tylko z tego, jak wyglądają jej usta po zabiegu, ale także podzieliła się fotografiami w trakcie, gdy na jej wargach wylądował żel znieczulający. Czy zmiana wyszła na plus?

Czy podoba Wam się ta metamorfoza? Alex z Chłopaków do wzięcia wygląda lepiej jako Alexandra?

Może Cię zainteresować

zamknij