×

Alergia po powiększeniu ust u 22-latki. „Wyglądasz jak Homer Simpson”

Alergia po powiększeniu ust może przytrafić się każdemu. Zwłaszcza, jeśli do zabiegu są przeciwwskazania, ale zostaną one zignorowane. Właśnie tak było w przypadku użytkowniczki TikToka o pseudonimie Ruby. Młoda kobieta była bardzo lekkomyślna. Lekarze medycyny estetycznej odradzali jej zabieg, jednak ona miała ich słowa za nic. Chciała mieć duże i ponętne usta, ale efekt zaskoczył chyba nawet ją samą…

Skutki uboczne powiększania ust. Co spotkało Ruby z TikToka?

Zabieg powiększania ust staje się coraz popularniejszy. Coraz więcej kobiet postanawia się mu poddać, niestety wiele z nich zapomina przy tym o umiarze i zdrowym rozsądku. Do takich pań należy właśnie jedna z użytkowniczek TikToka o pseudonimie Ruby.

22-latka przekonała się, że czasami pogoń za doskonałością może bardzo źle się skończyć. Miała świadomość, że może u niej wystąpić reakcja alergiczna, ale nie zważała na żadne ostrzeżenia. I właśnie dlatego dostała nauczkę, jakiej nie zapomni już do końca życia.

Alergia po powiększeniu ust sprawiła, że trafiła do szpitala

Ruby postanowiła podzielić się swoimi przeżyciami z innymi użytkownikami TikToka. Zrobiła to ku przestrodze. Pokazała im, jak wyglądała jej twarz po zabiegu powiększania ust. Wszystko dlatego, że wystąpiła u niej bardzo poważna reakcja alergiczna.

Najstraszniejsze jest w tym wszystkim to, że lekarze ostrzegali młodą kobietę przed tymi powikłaniami. Jej wargi, a także i część twarzy przerażająco spuchły. Doszło do tego, że Ruby musiała trafić do szpitala. Jak sama przyznaje, przeszła prawdziwą traumę. Podkreśliła też, że dostała prawdziwą nauczkę za swoje zachowanie i więcej nie zdecyduje się na takie zabiegi.

@rubesfr #filler #filler #fillerdissolving #allergicreaction #foryou ♬ Oh no, oh no, oh no, no no – Hip Hop

Jak internauci zareagowali na jej wyznanie? No cóż. Reakcje były różne. Jedni naprawdę jej współczuli, inni po prostu sobie z niej żartowali, a jeszcze inni byli wyjątkowo okrutni. Były porównania do Homera Simpsona czy jeszcze bardziej karykaturalnych postaci. Jeden z internautów stwierdził:

Przypominasz mi dziobaka z Fineasza i Ferba

Jedna z obserwatorek napisała z kolei:

Sama również mam silną alergię. Z tego względu powiedziano mi, abym nigdy nie decydowała się na wypełnianie ust. Nigdy nie poddam się żadnej operacji plastycznej, to zbyt ryzykowne.

Źródła: www.tiktok.com, www.fakt.pl, www.o2.pl
Fotografie: TikTok (miniatura wpisu), TikTok

Może Cię zainteresować