×

Asia z „Chłopaków do wzięcia” dodała zdjęcie z Wiśniewskim. Jej podpis jest wymowny

Kolejne nowiny dotyczące życia szalonej uczestniczki popularnego programu TTV. Tym razem Asia z „Chłopaków” pokazała się z Wiśniewskim i wyznała, że taki facet to ideał. Artystę spotkała w czasie festiwalu poświęconego latom 90. To właśnie tam udało jej zrobić zdjęcie z Michałem. Czy pasowaliby do siebie?

Na pewno tak może uważać sama zainteresowana. Michał w końcu jest wolny, więc… Kto wie?!

Asia nie kryła radości z tego spotkania, a na fali dobrego humoru zaczęła odpowiadać fanom na liczne pytania. Nie zabrakło szczegółów związanych z programem, Szczeną i miłością. Mówi o tym, że zdaje sobie sprawę z tego, że jest rozpoznawalna, ale też wie, że ludzie uważają ją za niezbyt inteligentną.

W czasie festiwalu Asia z „Chłopaków” pokazała się z Wiśniewskim oraz z piosenkarką z zespołu Tatu. Widać, że była w swoim żywiole

Przyznała, że już więcej nie wystąpi w programie, który przyniósł jej popularność. Dodała, że teraz stawia na film. Czy zobaczymy byłą dziewczynę Szczeny jako aktorkę?! Wszystko może się wydarzyć, o czym przekonaliśmy się na przestrzeni lat, obserwując rodzime podwórko.

Bohaterka programu zdradziła także, że obecnie nie ma chłopaka, a jej ideałem jest Michał Wiśniewski

Przyznała, że nie ma także kontaktu z Ryśkiem i dodała, że nie rozstali się w pokojowych warunkach. To jednak nie koniec nowin na temat kontrowersyjnej uczestniczki programu „Chłopaki do wzięcia”. Odpowiadając wprost na pytania fanów, wyznała, że obecnie jest dyrektorką generalną baru w Poznaniu. Brzmi dumnie, prawda?

Padło także pytanie odnośnie „Chłopaków do wzięcia” i tego, czy Joanna zarobiła coś za udział w programie. Odpowiedziała, że były to tylko grosze…

Dowiedzieliśmy się także, dzięki komu Asia wyrwała się ze wsi i zaczęła nowe życie

Osobą, która podała jej pomocną dłoń, był Patryk Boro – uczestnik innego programu TTV. To on często pojawia u boku Joanny. Razem chodzą do klubów i do gabinetów medycyny estetycznej.

Co myślicie o przemianie Asi? Wygląda Waszym zdaniem lepiej?

Może Cię zainteresować

zamknij