×

Bandziorek przyprowadził narzeczoną do rodzinnego domu. Reakcję nagrały kamery telewizji!

Niemal nikt nie wierzył, że to możliwe, a jednak… jeden z „chłopaków do wzięcia” jest szczęśliwie zakochany i planuje wspólną przyszłość ze swoją wybranką. Bandziorek przyprowadził narzeczoną do domu. Podczas wizyty Danusia powiedziała coś, co wprawiło starszą kobietę w zakłopotanie.

„Tyle facetów było, a ja go wzięłam”

Wierni fani „Chłopaków do wzięcia” tęsknią za pierwszymi odcinkami programu i uczestnikami, którzy jako pierwsi przedstawili się całej Polsce jako „chłopaki do wzięcia”. Wśród nich był też Bandziorek, marzący o partnerce, która będzie miała krągłości „tu” i „tu”. Chociaż widzowie dobrze życzyli Krzysztofowi, niewielu wierzyło, że któregoś dnia naprawdę uda mu się poznać wymarzoną kobietę.

Bandziorek (delikatnie mówiąc) za kołnierz nie wylewał, żył w biedzie i mieszkał razem ze starszą mamą. Miał problemy z higieną, szczególnie higieną jamy ustnej, a jego zęby błagały o wizytę u dentysty.

Niedawno Bandziorek zniknął z ekranów na dłużej. Jak się okazało, zaliczył dwuletni pobyt w więzieniu, a kiedy wyszedł na wolność, miał problemy ze znalezieniem pracy. Chociaż tacy kawalerzy nie są raczej rozchwytywani, do Bandziorka w końcu uśmiechnęło się szczęście.

Bohater programu znalazł dziewczynę. A wszystko zaczęło się od… stania pod sklepem. Bandziorka zaczepili nieznajomi, którzy zaproponowali mu pracę na gospodarstwie na Mazurach. Krzysztof przyjął ofertę, co diametralnie odmieniło jego życie. Oprócz stałego dochodu Bandziorek zyskał… miłość. Pracodawcy poznali go ze swoją sąsiadką Danutą. Chociaż kobieta początkowo nie dawała żadnych szans tej znajomości, szybko zmieniła zdanie.

Danusia jest starsza od Bandziorka i ma za sobą trudne doświadczenia. Jej mąż był uzależniony od alkoholu. Jak to się stało, że kobieta zdecydowała się na stały związek z Bandziorkiem, który również ma ogromną słabość do napojów wysokoprocentowych?

Tyle facetów było, a ja Bandziorka wzięłam. Każdy się dziwi

– wyznała szczerze.

Jednak Danusia wyzbyła się uprzedzeń i doceniła to, czego inne kobiety w Bandziorku nie dostrzegały. Jak podkreśla, Krzysztof ma dobre serce i jest bardzo pracowity. Zabroniła mu „chlania”, ale nie ma nic przeciwko, żeby wypił jedno piwo po pracy.

Bandziorek przyprowadził narzeczoną do domu

Widzów programu z pewnością ucieszy informacja, że Bandziorek wystąpi w nowych odcinkach „Chłopaków do wzięcia” i to nie sam. Już w najbliższą niedzielę na ekranie zobaczymy go z ukochaną Danusią. Krzysiek zdecydował się zabrać narzeczoną do domu rodzinnego, w którym mieszka jego matka. A okazja była wyjątkowa – urodziny Bandziorka.

Mama była zaskoczona, nawet się tego nie spodziewała, że my przyjedziemy. Taką niespodziankę jej zrobiłem

– cieszył się Bandziorek, który w odwiedziny przyjechał z urodzinowym tortem.

To jest niespodzianka dla teściowej, żeby się cieszyła, że pamiętamy. Może kiedyś nie miał takich urodzin, a teraz ma. Niech chociaż on się tym pocieszy, bo, wiadomo, nie każdego stać było na coś

– wtórowała Danusia.

Pani Halina bardzo serdecznie przyjęła syna i jego wybrankę. Wydawała się jednak dość zaskoczona i zmieszana słowami Danusi. Za to Bandziorek nabrał pewności siebie i ogłady. Widać, że związek dobrze na niego wpływa, a Danusia zmobilizowała go nawet, żeby zadbał o swoje zęby. Łatwo to zaobserwować, bo przy Danusi Bandziorek ciągle się uśmiecha. Również kobieta wydaje się być szczęśliwa i zakochana. Oby tak już zostało.

Może Cię zainteresować

zamknij