×

Jaruś z programu „Chłopaki do wzięcia” był jedną z najbardziej charakterystycznych postaci. Polacy lubili śledzić jego losy i kibicowali mu w znalezieniu żony. Wielokrotnie próbował spotykać się z kobietami i chciał znaleźć tą jedyną, jednak nigdy mu się to nie udało. Czy tym razem będzie inaczej?

Dziewczyna poszukiwana!

W każdym odcinku, w którym pojawiał się Jarek, nie mogło zabraknąć tematu związanego z dziewczynami i miłością. Widać, że to największe pragnienie Jarka. Wydaje się, że w końcu uda mu się je ziścić!

Jarek

Jaruś z programu „Chłopaki do wzięcia” ma dziewczynę?

Wszystko wskazuje na to, że Jarkiem w końcu ktoś zainteresował się na poważnie. Mężczyzna na swoim kanale na YouTube poinformował fanów, że wybiera się w sześciogodzinną podróż do Warszawy, aby spotkać się z dziewczyną, z którą od jakiegoś czasu pisze.

Będę widział, czy jej zależy. Nie będzie dzwonić, to trudno się mówi. Na razie to ona dzwoni. No, ale mówię. Pojadę do Warszawy, pozwiedzam sobie, a przy okazji się z dziewczyną spotkam, no. Pochodzę sobie po Warszawie. Trochę mi fajnie czas minie, elegancko. Po prostu tam pochodzę sobie. Jest parę ciekawostek. Będzie okej. Dziewczyna mnie zaprasza na weekend. Zobaczymy, co z tego wyniknie. Ja z pustą ręką nie jadę. Jakiegoś kwiatka trzeba dać dziewczynie. Jadę, bo kto nie próbuje, ten nie wie. Do Warszawy się jedzie sześć godzin, ale mi odległość nie przeszkadza. Najważniejsza, żeby była ta miłość. Warto próbować

Coś się w nim zmieniło. Dojrzał?

Uczestnik kultowego już serialu zdaje sobie sprawę z tego, że wiele osób odzywa się do niego, żeby tylko zrobić sobie żarty. Ma tego świadomość i szczerze mówi, że mu się to nie podoba.

Niby do mnie dziewczyny dzwonią, ale te dziewczyny nie są zdecydowane, ale one tylko cyganią. Nie chcą do stałego związku. Chcą sobie tylko porozmawiać dla jaj. Dwa dni porozmawiają i tyle. Ja chcę kobietę do stałego związku. Ja jestem osobą poważną. Szukam kobiety do stałego związku. Nie ma, że tylko do rozmowy przez telefon. Trzeba się zobaczyć na żywo, porozmawiać. Dzwonią do mnie dziewczyny, ale są niezdecydowane. Odkładają z dnia na dzień spotkania. Dzwonią, aby tylko głowę zawrócić. Marudzą, a nie ma takiej poważnej dziewczyny

Zmiana wyglądu

W filmach, które dodaje na YouTube widać także, że coś się w nim zmieniło. Też macie wrażenie, że zmężniał?

Jarek, mamy nadzieję, że w końcu spotkasz dziewczynę, której szukasz!

Polecane

Źródła: www.youtube.com

Może Cię zainteresować