×

Bandziorek znalazł dziewczynę! „Chłopak do wzięcia” w końcu się zakochał

Bandziorek znalazł dziewczynę na Mazurach, dokąd przeprowadził się za pracą. Danuta jest od niego nieco starsza i dokładnie wie, czego chce. „Chłopak do wzięcia” w końcu się zakochał.

Poszukiwanie miłości

Krzysztof, jeden z bohaterów emitowanego od ośmiu lat reality show Chłopaki do wzięcia, nazywany Bandziorkiem, od początku programu marzy o znalezieniu miłości. Różnie z tym bywało, ale ostatecznie żadna z plotek o jego rzekomych związkach nie doczekała się potwierdzenia.

Pokazywani na antenie Polsat Play mieszkańcy wsi i małych miasteczek, marzący o znalezieniu swojej drugiej połówki, doczekali się rzeszy fanów. Niestety nie przełożyło się to na powodzenie w życiu osobistym.

Bandziorek znalazł dziewczynę
Polsat Play

Jednak do Bandziorka wreszcie uśmiechnęło się szczęście. Po wyjściu z więzienia, w którym spędził 2 lata, dostał propozycję pracy w gospodarstwie rolnym na Mazurach. Bandziorek szybko podjął decyzję o przeprowadzce. Okazała się jedną z najlepszych, jakie podjął w życiu bowiem na miejscu czekała na niego wymarzona kobieta.

Bandziorek znalazł dziewczynę

Kiedy pracodawcy poznali Bandziora z sąsiadką, od razu poczuł, że może ich połączyć coś wyjątkowego. Jak wspomina Danusia, szybko odkryli, że są bratnimi duszami:

Zaczęliśmy szczerze rozmawiać całą noc i tak to się wszystko zaczęło. Tyle facetów było, a ja Bandziorka wzięłam. Każdy się dziwi.

Bandziorek znalazł dziewczynę
YouTube

Wybranka Krzysztofa jest od niego nieci starsza i ma za sobą trudną przeszłość. Dlatego, jak uprzedza, Krzysztof musi pokazać, że mu na niej zależy. Wprawdzie już obiecał, że będzie jej oddawał wszystkie zarobione pieniądze, ale to za mało.

Danuta wymaga, by zapanował nad swoim pociągiem do alkoholu, który już raz zaprowadził go za kratki. Jak tłumaczy kobieta, we wszystkim chodzi o umiar:

Ja mu nie zabronię, pracuje ciężko, to jednego piwka czemu ma nie wypić. Toż to wszystko jest dla ludzi, ale nie żeby chlał, bo ja miałam męża alkoholika i wiem, co to znaczy. Napatrzyłam się w swoim życiu i namęczyłam. Jeżeli będzie mu zależeć, to będzie ze mną, jeśli nie, to straci mnie.

Bandziorek znalazł dziewczynę
Polsat Play

Źródła: www.plotek.pl, www.facebook.com, www.youtube.com
Fotografie: YouTube, Polsat Play

Może Cię zainteresować

zamknij