×

Ludzie piszą im obrzydliwe wiadomości. Nie wierzą, że on naprawdę ją kocha

Kobieta plus size i kulturysta? Myślicie, że takie połączenie jest niemożliwe, bo wysportowany facet raczej nie byłby zainteresowany dziewczyną o pełniejszych kształtach? A jednak! Para, o której za chwile przeczytacie, jest na to najlepszym dowodem! Mimo to niektórzy ludzie potrafią być dla nich okropni… Uważają, że to „niemożliwe, aby on w ogóle na nią spojrzał”.

Są parą już od wielu lat!

Nie wiedzieć czemu przyjęło się, że nie możliwe jest, aby para, w której jedno z partnerów jest mniej atrakcyjne, była w szczęśliwym związku (choć my uważamy, że każdy z nas jest piękny). Ludzie zaraz odszukują się drugiego dna. Właśnie tak jest też i w przypadku Alici McCarvell, która od ponad 5 lat jest żoną przystojnego kulturysty Scotta. Choć w rzeczywistości ich związek trwa już o wiele, wiele dłużej. Poznali się w liceum i są ze sobą już 15 lat! Mimo to na co dzień spotykają się z niewybrednymi złośliwościami.

Kobieta plus size i kulturysta – mierzą się w sieci z okropnym hejtem

Młoda kobieta prowadzi profile w mediach społecznościowych – zarówno na Instagramie jak i na TikToku. Oczywiście, będąc bardzo szczęśliwą ze swoim ukochanym, chce podzielić się tym z całym światem. Nie brakuje więc u niej zdjęć czy nagrań z mężem. Niestety wiele osób wciąż nie jest w stanie uwierzyć w szczerość uczuć mężczyzny. Wszystko z powodu ich wyglądu. Alicia jest kobietą przy kości, z kolei Scott ma mocno wysportowaną sylwetkę. Z jakimi komentarzami spotyka się ta dwójka?

On jest nieszczęśliwy i udaje

Na pewno zdradza

Biedny facet spędza cały swój czas na siłowni i trafia mu się taka żona

Motywujesz go do treningów, bo jeśli przestanie ćwiczyć będzie wyglądać tak, jak ty

To brak szacunku. Schudnij dla swojego mężczyzny

Niestety to tylko niektóre z komentarzy. W dodatku te łagodniejsze. Czy ludzie nie potrafią już wierzyć w prawdziwą miłość? Czy naprawdę dla większości liczy się już tylko wygląd zewnętrzny? Czy osoby plus size są gorsze? Serio?! W jakim świecie przyszło nam żyć?! Na szczęście są też i inne komentrze:

Obserwuję ciebie i twojego męża już od jakiegoś czasu. Muszę powiedzieć, że przywracacie mi wiarę w bratnie dusze. To, jak ktoś wygląda, nie ma najmniejszego znaczenia

Źródła: www.papilot.pl, www.instagram.com
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), instagram

Może Cię zainteresować