×

Godlewska opublikowała pieśń z Powstania Warszawskiego. Teledysk zaskoczył wszystkich

Małgorzata Godlewska nie daje o sobie zapomnieć. 1 sierpnia 2019 roku obchodzona jest 75. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Z tej okazji jedna z najbardziej kontrowersyjnych celebrytek w Polsce postanowiła przygotować dla swoich fanów słynny, powstańczy utwór. Godlewska opublikowała pieśń z Powstania Warszawskiego w sieci. Tym razem podeszła jednak do niej w nieco inny sposób.

Było o tym wiadomo już wcześniej

Już od piątku było wiadomo, że Godlewska nie przejdzie obok kolejnej rocznicy Powstania Warszawskiego obojętnie. Celebrytka w piątek opublikowała bowiem na swoim Instagramie zdjęcie, na którym opiera się o drzewo w powstańczym hełmie i białej koszulce z symbolem Polski Walczącej.

Przygotowałam dla Was coś nowego ❤️?. Jesteście gotowi? Odliczamy! – napisała pod zdjęciem

Godlewska opublikowała pieśń z Powstania Warszawskiego

Facebook

Niedługo potem Godlewska zdradziła tytuł utworu w filmiku w mediach społecznościowych. Miała przygotować dla swoich fanów pieśń pt. „Warszawskie dzieci”.

Już w najbliższy czwartek, 1 sierpnia z okazji 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego zapraszam Was na przepiękną pieśń powstańczą „Warszawskie Dzieci”. Historia, którą warto znać! – zachęcała Godlewska w spódnicy mini

Już w najbliższy czwartek, 1 sierpnia z okazji 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego ❤️ ????????⚔️ zapraszam Was na przepiękną pieśń powstańczą „Warszawskie Dzieci”❤️ Historia, którą warto znać!

Opublikowany przez Godlewska Niedziela, 28 lipca 2019

Reakcje internautów

Co na to internauci? Jak się zapewne domyślacie, nie zareagowali na tę wiadomość z entuzjazmem. Co więcej, wielu z nich zarzuca celebrytce profanację symbolu Polski Walczącej. Nie ma się im co dziwić. W końcu wielu z nich pamięta hymn USA i inne wykonania Godlewskiej, które pozostawiały „wiele do życzenia”.

Godlewska opublikowała pieśń z Powstania Warszawskiego w sieci

Wczoraj celebrytka opublikowała pieśń z Powstania Warszawskiego w sieci, którą już od kilku dni zapowiadała. Nagranie prezentujemy poniżej.

Polecane

Może Cię zainteresować