Wiemy, na co zwyciężczyni „Milionerów” przeznaczy wygraną. Chce spełnić 2 marzenia

Wczoraj do grona milionerów, którzy poprawnie odpowiedzieli na 12 kolejnych pytań zadanych przez Huberta Urbańskiego, dołączyła Katarzyna Kant-Wysocka. O tym, jak wyglądała jej droga do najwyższej wygranej, możesz przeczytać tutaj. Dzisiaj rano uczestniczka programu pojawiła się w studiu Dzień Dobry TVN, gdzie opowiedziała m.in. o tym, na co planuje przeznaczyć wygraną.

Na co pani Kasia przeznaczy wygraną?

Ze śniadaniówki dowiedzieliśmy się, że pani Kasia marzy o ładnie urządzonym mieszkaniu i wakacjach w ciepłych krajach. No cóż, taka suma pieniędzy bez wątpienia pozwoli jej zrealizować te obydwa pragnienia i z pewnością jeszcze sporo zostanie.

Wiemy, na co zwyciężczyni „Milionerów” przeznaczy wygraną. Chce spełnić 2 marzenia
UdostępnijTVN/Milionerzy

Piotr Żyła na weselu Macieja Kota. W takim wydaniu jeszcze go nie widzieliśmy

Kim jest Katarzyna Kant-Wysocka?

Katarzyna Kant-Wysocka, trzecia w historii zwyciężczyni programu TVN, pochodzi z Gdańska. Świeżo upieczona milionerka jest absolwentką filologii klasycznej, kocha kulturę antyczną i doskonale zna łacinę i grekę. Po ukończeniu studiów kilka lat pracowała w bibliotece. Z czasem postanowiła się jednak przebranżowić i na chwilę obecną pracuje w marketingu – prowadzi szkolenia z zakresu etykiety w biznesie, komunikacji oraz z kreowania wizerunku firm w sieci.

Warto dodać, że pani Kasia jest bardzo ciepłą i towarzyską osobą, co dało się wyczuć już podczas udziału w programie.

Gdybyś poznała Kasię, od razu byś ją polubiła – mówi mi osoba, która zwyciężczynię „Milionerów” zna od dawna

Opisali, jak wygląda brzydka kobieta. Wychodzi na to, że większość zalicza się do tego grona

Hobby pani Kasi

Do jej hobby należy czytanie kryminałów, słuchanie Elvisa Presleya, reggae, a przede wszystkim prowadzenie bloga DobrzeWychowana.pl, na którym dzieli się wiedzą o dobrym wychowaniu.

Jeszcze raz gratulujemy!

Zobacz także:

Źródło: pudelek.pl, dziennikbaltycki.pl | Fotografie: instagram.com