×

Wiemy, na co zwyciężczyni „Milionerów” przeznaczy wygraną. Chce spełnić 2 marzenia

Wczoraj do grona milionerów, którzy poprawnie odpowiedzieli na 12 kolejnych pytań zadanych przez Huberta Urbańskiego, dołączyła Katarzyna Kant-Wysocka. O tym, jak wyglądała jej droga do najwyższej wygranej, możesz przeczytać tutaj. Dzisiaj rano uczestniczka programu pojawiła się w studiu Dzień Dobry TVN, gdzie opowiedziała m.in. o tym, na co planuje przeznaczyć wygraną.

Na co pani Kasia przeznaczy wygraną?

Ze śniadaniówki dowiedzieliśmy się, że pani Kasia marzy o ładnie urządzonym mieszkaniu i wakacjach w ciepłych krajach. No cóż, taka suma pieniędzy bez wątpienia pozwoli jej zrealizować te obydwa pragnienia i z pewnością jeszcze sporo zostanie.

TVN/Milionerzy

Kim jest Katarzyna Kant-Wysocka?

Katarzyna Kant-Wysocka, trzecia w historii zwyciężczyni programu TVN, pochodzi z Gdańska. Świeżo upieczona milionerka jest absolwentką filologii klasycznej, kocha kulturę antyczną i doskonale zna łacinę i grekę. Po ukończeniu studiów kilka lat pracowała w bibliotece. Z czasem postanowiła się jednak przebranżowić i na chwilę obecną pracuje w marketingu – prowadzi szkolenia z zakresu etykiety w biznesie, komunikacji oraz z kreowania wizerunku firm w sieci.

Warto dodać, że pani Kasia jest bardzo ciepłą i towarzyską osobą, co dało się wyczuć już podczas udziału w programie.

Gdybyś poznała Kasię, od razu byś ją polubiła – mówi mi osoba, która zwyciężczynię „Milionerów” zna od dawna

Hobby pani Kasi

Do jej hobby należy czytanie kryminałów, słuchanie Elvisa Presleya, reggae, a przede wszystkim prowadzenie bloga DobrzeWychowana.pl, na którym dzieli się wiedzą o dobrym wychowaniu.

Jeszcze raz gratulujemy!

Może Cię zainteresować

zamknij