×

Julia Wieniawa o scenach erotycznych. Aktorka ma specjalne wymagania

Julia Wieniawa o scenach erotycznych: 22-letnia aktorka ma już spore doświadczenie, jeśli chodzi o intymne sceny w filmach. W rozmowie z Pomponikiem wyznała, jak sobie z nimi radzi. Okazuje się, że aktorka ma pewne szczególne wymagania.

„Small World”

Odkąd Julia Wieniawa wystąpiła jako dziewczyna Kuby Boskiego w serialu „Rodzinka.pl”, w jej życiu wiele się zmieniło. Kariera Wieniawy nabrała tempa, a filmografia powiększyła się o kilka popularnych tytułów. Wśród nich znalazły się m.in.: „Sala samobójców. Hejter”, „Kobiety mafii” czy horror „W lesie nie zaśnie nikt”. Nazwisko Wieniawy przyciąga przed ekrany wielu młodych widzów.

Julia Wieniawa o scenach erotycznych
Twitter

Doskonale wie o tym Patryk Vega, który chętnie zatrudnia Julią do swoich kolejnych produkcji. Najnowsza z nich – „Small World”, opowiada o losach dziewczyny, która zostaje uprowadzona sprzed swojego domu, a następnie sprzedana do celów seksualnych. W główną rolę wcieliła się właśnie Julia Wieniawa. To właśnie w tej produkcji musiała zagrać intymne sceny.

Julia Wieniawa o scenach erotycznych
Twitter

Julia Wieniawa o scenach erotycznych

Sceny łóżkowe z pewnością nie należą do najłatwiejszych, o czym mówi wielu aktorów. Dopiero niedawno na planach pojawili się koordynatorzy intymności. Póki co jest to zawód, który funkcjonuje głównie w USA, ale i w innych krajach, w tym w Polsce, zyskuje na popularności. Koordynatorzy intymności dbają o to, by aktorzy na planie filmów i seriali mogli czuć się komfortowo. W Polsce pracowali m.in. na planie serialu „Sexify” Netfliksa.

Być może wkrótce koordynatorzy intymności pojawią się także na planie Vegi. Póki co Julia Wieniawa doskonale poradziła sobie sama.

Zawsze się denerwuje, żeby trafić na partnera filmowego, który w fajny sposób też cię potraktuje i nie będzie jakichś podtekstów, seksistowskich żartów podczas planu. Wtedy sprawia to, że ja się czuję niekomfortowo

– wyznała w rozmowie z portalem Pomponik.pl.

Młoda aktorka zaznaczyła jednak, że do tej pory „trafiała na ludzi, którzy byli w porządku” i nie przekraczali jej granic.

Julia Wieniawa o scenach erotycznych
Twitter

Wieniawa ma pewne wymagania odnośnie scen łóżkowych. Po pierwsze, młoda aktorka oczekuje, że na planie zdjęciowym będą jedynie osoby, które są niezbędne. Nie powinno być nikogo więcej poza grającą z nią osobą, reżyserem, operatorem i oświetleniowcem.

Poza tym, dla 22-latki ważne jest, żeby wcześniej dokładnie ustalić, jak ma wyglądać scena. To zapewnia poczucie bezpieczeństwa podczas pracy.

Fotografie: Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij