×

Joanna Przetakiewicz wyprzedaje majątek. Ceny jej nieruchomości zwalają z nóg!

Joanna Przetakiewicz wyprzedaje majątek. Założycielka marki La Mania dodała w sieci ogłoszenie sprzedaży swojej luksusowej willi w Konstancinie. Od ponad dwóch lat Przetakiewicz usiłuje sprzedać również należący do niej apartament. Czyżby celebrytka pilnie potrzebowała dużej sumy pieniędzy?

Drogie nieruchomości

Joanna Przetakiewicz za sprawą związku z śp. Janem Kulczykiem stała się nieformalną „ambasadorką luksusu”. Celebrytka, prowadząc ekskluzywną markę La Mania jest zmuszona dzielić swoje życie między Londyn i Warszawę. Bizneswoman może się poszczycić zachwycającym majątkiem. Oprócz nieruchomości w Wielkiej Brytanii, posiada także apartament na warszawskim Żoliborzu oraz willę w Konstancinie.

Nie ulega wątpliwości, że niemal wszyscy przedsiębiorcy na przestrzeni ostatniego roku odnotowali znaczący spadek przychodów. W związku z tym, poszukują sposobów na ratowanie swoich biznesów. Wiele wskazuje na to, że epidemia koronawirusa dała się we znaki również firmie La Mania. Nie wiadomo, czy ten problem dotyczy także Joanny Przetakiewicz, jednak fakt, że zamierza sprzedać już drugą posiadłość daje sporo do myślenia.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens pragną sprzedać willę na kwotę 3 milionów euro – czyli prawie 13 milionów złotych. Warto przypomnieć, że od ponad dwóch lat Joanna stara się także pozbyć apartamentu na Żoliborzu. Niestety na razie brakuje chętnych. Od 2019 roku nie znalazł się jeszcze nikt, kto chciałby wyłożyć grube miliony za którąkolwiek z nieruchomości Przetakiewicz. Znalezienie klienta z tak zasobnym portfelem w polskich realiach jest ogromnym wyzwaniem.

Joanna Przetakiewicz wyprzedaje majątek

Na internetowym portalu specjalizującym się w sprzedaży luksusowych nieruchomości pojawiło się ogłoszenie zachęcające internautów do zakupu willi w Konstancinie. Co ciekawe, w domu wciąż mieszkają Joanna Przetakiewicz oraz jej mąż Rinke Rooyens. Willa w Konstancinie została wybudowana w 2003 roku. Ma 675 metrów kwadratowych i znajduje się na działce o powierzchni ponad 3 tysięcy metrów kwadratowych. Budynek jest otoczony przepiękną przyrodą. Wśród lasów znajdują się także inne wille należące do polskich bogaczy.

W dwupiętrowej willi mieszczą się cztery sypialnie i cztery łazienki, z których jedna posiada wyjście na taras z jacuzzi. Dom Joanny Przetakiewicz oferuje również salon z wyjściem na taras, jadalnię ze stołem dla 12 osób, przestronną kuchnię, spiżarnię, gabinet z tarasem i łazienką, pralnię z 2 pralkami, 2 suszarkami i zlewem oraz garderobę na odzież wierzchnią.

W rezydencji znajduje się także prywatne SPA oraz sauna. Oprócz tego, willa posiada własną siłownię i basen z podgrzewaną wodą, który wychodzi na ogród. Pomimo tego, że każde pomieszczenie ocieka wręcz luksusem, póki co brakuje chętnych na zakup. W tym samym czasie projektantka usiłuje sprzedać apartament na warszawskim Żoliborzu. Cena za nieruchomość to 9 milionów złotych.

Jakiś czas temu sieć obiegły pogłoski o tym, że po raz kolejny Przetakiewicz może zostać mamą, ale na plotkach się skończyło.

Joanna Przetakiewicz o aferze z okładką ELLE z Anną Lewandowską

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij