×

52-letnia Joanna Przetakiewicz w ciąży? „Widzę, że rodzina się powiększy”

Joanna Przetakiewicz w ciąży? 52-letnia projektantka znalazła szczęście u boku holendersko-polskiego producenta. W październiku odbył się ślub jak z bajki, a teraz internauci gratulują parze kolejnych dobrych wieści.

Dojrzała miłość

Joanna Przetakiewicz to znana polska projektantka i była partnerka milionera Jana Kulczyka. Natomiast holendersko-polski producent, reżyser i scenarzysta programów telewizyjnych Rinke Rooyens w przeszłości związany był m.in. z Malwiną Wędzikowską i wokalistką Kayah.

Joannie Przetakiewicz i Rinke Rooyensowi po latach doświadczeń udało się znaleźć szczęśliwą, dojrzałą miłość. Teraz projektantka nie ukrywa, że holenderski producent jest dla niej wymarzonym mężczyzną.

(…) Jesteś moim mężczyzną, moim przyjacielem, sercem ognia i źródłem światła. Dajesz mi siłę i pozwalasz zostać kruchą. Dajesz mi życie pełnią życia. Dziękuję, że pomagasz mi się spełniać. Dziękuję, jesteś wspaniałym przyjacielem dla moich trzech synów. Dziękuje za to, że uwielbiają cię wszyscy moi bliscy, tak łatwo cię uwielbiać. Tak łatwo Cię kochać

– napisała Przetakiewicz w mediach społecznościowych tuż po ślubie.

3 października para wzięła ślub w Grecji. Zakochani chwalili się w sieci bajkowymi zdjęciami i nagraniami.

Pod jedną z romantycznych fotografii producent dodał opis, który poruszył internautów:

CUDOWNA KOBIETA Bez twojego oddechu nie mogę żyć. Jestem tak zdumiony, czując, że jesteś moja (…) W twoich ramionach zawsze jestem w domu. Tak szczęśliwy i taki dumny. Nigdy nie będziesz czuła się samotna i wykrzyczę to głośno… KOCHAM CIĘ Z CAŁEGO SERCA! Otaczam Cię skrzydłami, by się Tobą opiekować i chronić. Trzymaj się mocno i leć ze mną w świetlaną przyszłość…

Jednak fanom pary nie umknął jeden ważny szczegół.

Joanna Przetakiewicz w ciąży?

Pod poruszającym postem zakochanego producenta ruszyła lawina domysłów. Czy to możliwe, by 52-letnia Joanna Przetakiewicz była w ciąży?

Czujne oczy fanów wypatrzyły delikatnie zaokrąglony brzuszek projektantki. Jedna z internautek zdecydowała się nawet pogratulować parze.

Wow! Widzę, że rodzina się powiększy! Gratulacje!

– czytamy w komentarzu.

Na te słowa w lakonicznym komentarzu zareagował Rooyens, który odpowiedział:

Mamy Manię!

– napisał, odnosząc się prawdopodobnie do domu mody „La Mania” (Przetakiewicz jest w nim dyrektorką kreatywną).

Ale czy te słowa wystarczą, żeby uciszyć plotki?

Przypomnijmy: Joanna Przetakiewicz ma już trzech synów, a Rinke jednego syna ze związku z piosenkarką Kayah.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij