×

Dominika Gwit jest w ciąży! „Pan Bóg wysłuchał naszych próśb”

Dominika Gwit jest w ciąży! Aktorka podzieliła się ze światem wspaniałą nowiną. Jak się okazuje, już wkrótce zostanie mamą. W związku z tym opublikowała w mediach wymowne zdjęcie. Fani są zachwyceni, przesyłają gratulacje.

Dominika Gwit jest w ciąży!

Dominika Gwit opublikowała na Instagramie zdjęcie w towarzystwie męża, na którym trzyma zdjęcie z badania USG. To nie jest żaden żart, ani kadr z filmu. Co więcej, to nie jest też żadna kampania społeczna. Nie musimy snuć domysłów, bo aktorka sama to napisała. Bardziej wprost już się nie dało.

Kochani, dziś przyszedł czas, by podzielić się z Wami szczęściem, które wypełnia nasze serca już od wielu tygodni ? Pan Bóg wysłuchał naszych próśb. Będziemy mieli dziecko ❤️ Nasza radość nie zna granic ?

– czytamy w opisie.

Z drugiej części oświadczenia Dominiki Gwit dowiadujemy się, że aktorka od lat starała się z mężem o dziecko. I w końcu się udało! Dzięki pomocy warszawskich lekarzy wkrótce ich rodzina się powiększy i Dominika zostanie mamą.

Czekaliśmy na to od wielu lat. Wszyscy jesteśmy zdrowi i najlepiej zaopiekowani przez wybitnych lekarzy w Royal Clinic w Warszawie. Za kilka miesięcy będziemy we troje ?

– napisała uradowana Gwit.

Gwit i Dunaszewski spodziewają się dziecka

Wojciech Dunaszewski oświadczył się Dominice Gwit w czerwcu 2017 roku. Rok później stanęli na ślubnym kobiercu.

Dunaszewski z zawodu jest montażystą. W listopadzie 2020 roku dostał pracę w stacji TVN. Żona jest bardzo z niego dumna, a razem wydają się tworzyć bardzo szczęśliwą parę. Teraz dopełnieniem ich miłości będzie pierwsze dziecko, które już niebawem przyjdzie na świat!

Niedawno Dominika Gwit pokazała ciało na plaży. Fani nie mogli oderwać od niej wzroku. Czy już wtedy aktorka była w ciąży?

Źródła: plejada.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować