×

Dominika Gwit pokazała ciało na plaży. Fani nie mogli oderwać wzroku

Dominika Gwit pokazała ciało na plaży. Uwagę fanów, którzy zasypali aktorkę komplementami, zwrócił jeden szczegół, od którego trudno oderwać im wzrok.

Kariera Dominiki Gwit

Dominika Gwit przyszła na świat 22 czerwca 1988. Prywatnie od kilku lat jest żoną montażysty telewizyjnego Wojciecha Dunaszewskiego. Zawodowo 33-latka jest dziennikarką, osobowością medialną, a przede wszystkim aktorką. Rozpoczynała swoją karierę jako aktorka charakterystyczna. Zagrała m.in. w filmie pt. „Galerianki” z 2009 roku, który to przyniósł jej większa rozpoznawalność. Co więcej, Dominikę mogliśmy oglądać również w serialach „Przepis na życie” czy „Singielka”.

Jeszcze większy rozgłos przyniosła 33-latce metamorfoza. Gwit zrzuciła 50 kilogramów, a na fali popularności wydała książkę, w której opowiedziała o swojej przemianie. Paradoksalnie utracone kilogramy szybko wróciły. Wkrótce potem wyszło na jaw, że Dominika Gwit ma problemy zdrowotne. Jak się okazało, 33-latka dowiedziała się, że cierpi na zespół metaboliczny.

Mimo przeciwności losu Dominika Gwit tryska energią na prawo i lewo. Przejawia tak pozytywne podejście do życia, którym zaraża fanów, a tych nie brakuje – na Instagramie obserwuje ją 156 tys. osób. Co więcej, aktorka uwielbia nowe wyzwania zawodowe. Ostatnio zagrała w filmie pt. „Gierek”, a już niebawem zobaczymy ją w produkcji „Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle – tajemnice polskich fortun”. Warto dodać, że względu na swoją miłość do występów, 33-latka często można zobaczyć również na scenie teatralnej.

Dominika Gwit pokazała ciało na plaży

Media społecznościowe Dominiki Gwit to nie tylko życie zawodowe, ale także życie prywatne. To z nich dowiadujemy się, że aktorka rozpoczęła właśnie urlop, a wraz z nim wakacje nad morzem. 33-latka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie w stroju kąpielowym. Oczywiście towarzyszy jej przy tym uśmiech od ucha do ucha.

Dzień dobry, kochani! Życzę wam pomyślnych wiatrów na całym dzień! Buziaki!

– czytamy pod postem.

Reakcje internautów

Internauci są zachwyceni zdjęciem Dominiki.

Petarda

Boska Domi

Czad fota

– czytamy w komentarzach.

Byli też tacy (i było ich wielu!), którzy zwrócili uwagę na rozwiane włosy 33-latki.

Boski fryz

Super fryzura. Pozdrawiamy również znad morza.

Tak trzymać!

Źródła: www.instagram.com
Fotografie: Instagram.com (miniatura wpisu), www.instagram.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij