×

Ile trwały porody Anny Lewandowskiej? Robert ujawnił wszystkie szczegóły

Niedawno Robert Lewandowski był gościem podcastu Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego. Mężczyźni przeprowadzili szczerą rozmowę, w której nie brakowało trudnych tematów. Piłkarz m.in. porównywał charaktery swoich córek, a przy okazji wrócił wspomnieniami do czasu, w którym Klara i Laura przyszły na świat. Ile trwały porody Anny Lewandowskiej?

Szczerze o trudnych doświadczeniach

Robert Lewandowski ma wszystko, czego można chcieć od życia – wspaniałą rodzinę, pieniądze i sławę. Ale piłkarz do wszystkiego doszedł dzięki swojej determinacji i ciężkiej pracy. O tym, że początki jego kariery nie były łatwe, opowiedział w podcaście Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego. Piłkarz wyznał, jak w wieku 16 lat stracił ojca, przez co szybko musiał wydorośleć i stać się głową rodziny. Kapitan polskiej reprezentacji przyznał także, że otrzymał ogromne wsparcie ze strony Anny Lewandowskiej.

Byłem osobą na jednym biegunie, Ania po drugiej stronie i ja starałem się od Ani dużo tego ciepła brać, tej dobroci, którą ona ma i miała i zawsze staraliśmy się to wypośrodkować, bo zdawaliśmy sobie sprawę, że nie każdy tak myśli, że może coś chcieć, albo coś próbować…

– opowiadał Lewandowski.

Sportowiec wypowiadał się w ciepłych słowach nie tylko na temat żony. Dużo mówił także o córkach: Laurze i Klarze. Niedawno starsza córeczka zapytała piłkarza, „dlaczego dziewczynki siadają na toaletę, a chłopaki stoją”.

Starałem się wytłumaczyć, skąd to się bierze, dlaczego chłopaki, faceci mają coś innego, co używają, a kobiety, czyli dziewczynki tego nie mają (…). Staram się wychowywać je tak, że pomimo trudnego pytania to staram się to wytłumaczyć, choć wiem, że jest to ciężkie, bo nie da się małej dziewczynce wytłumaczyć dosłownie. Ale nie chcę uciekać od tego pytania

– wyjaśnił Lewandowski.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Ile trwały porody Anny Lewandowskiej?

Mówiąc o swoich córkach i porównując ich charakter, sportowiec nawiązał także do obu porodów, zdradzając przy okazji, ile trwały.

Starsza jest pełna energii, pełna poznawania świata. Młodsza, Laura, wie, czego chce. Obie są uparte, ale jednak u Laury jest bardziej szefostwo. Klara jest bardziej emocjonalna. Porody też były inne. Klary poród trwał 28 godzin, a u Laury 28 minut. To był bardzo ciężki poród, nawet z zagrożeniem życia. To nie były łatwe momenty. I myślę, że dzieci kilka lat od urodzenia mogą czuć, że ten poród nie należał do najłatwiejszych

– stwierdził piłkarz.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Podczas rozmowy Lewandowski zaznaczył, że nie chce wybierać zawodów dla swoich córeczek. Będzie je jedynie zachęcał do tego, by uprawiały sport.

(…)ale czy to będzie profesjonalnie, czy amatorsko, to do nich będzie należała decyzja. Chciałbym, żeby przede wszystkim znalazły w sobie to, co spowoduje, że będą szczęśliwe, co robią i co będą robić w życiu. Nie każdy potrafi znaleźć to w sobie

– podsumował piłkarz.

Anna Lewandowska również w mediach społecznościowych i wywiadach mówiła o tym, że ledwo przeżyła pierwszy poród. Trenerka bardzo cierpiała, straciła dużo krwi. Drugi poród był zupełnie inny. Żona piłkarza nie potrzebowała nawet znieczulenia. Laura urodziła się w maju 2020 roku.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij