×

Magda Gessler pokazała swój ciążowy brzuszek. Fani restauratorki są bardzo poruszeni!

Magda Gessler z ciążowym brzuchem! Na Instagramie restauratorki pojawiło się zdjęcie, które poruszyło jej fanów. Ciężarna gwiazda pozowała na nim u boku mężczyzny jej życia. Niedługo po jego zrobieniu na świecie pojawił się jej syn, Tadeusz Müller. Teraz królowa TVN oczekuje przyjścia na świat kolejnego członka rodziny.

Magda Gessler z ciążowym brzuchem!

Magda Gessler pokazała na Instagramie wzruszająca fotografię z dawnych lat. Najbardziej znana restauratorka pozuje na nim z pokaźnym brzuszkiem ciążowym wraz z miłością jej życia – Volkhartem Müllerem. Ta dwójka poznała się pod koniec lat 70. Mężczyzna był od niej starszy i zyskiwał sławę jako dziennikarz w Hiszpanii. Właśnie tam mieszkała Magda, którą oczarował już od samego początku. Jednak oboje byli wówczas zajęci.

Ich los nie zamierzał odpuścić. Gdy Magda obroniła pracę dyplomową i rozstała się z narzeczonym, ponownie się spotkali. Było to podczas wystawy „Dla Demokracji” zorganizowanej przez jej znajomego. Co więcej, to ona wykonała pierwszy krok i publicznie wypowiedziała znamienne słowa… „Volkhart, a zatem tej nocy będziesz mój, prawda?”.

Magda Gessler z ciążowym brzuchem
Instagram

Magda Gessler i Volkhart Müller. Historia miłości

I od tej pory pozostawali nierozłączni. 20 maja 1982 roku pobrali się. Magda była wówczas w zaawansowanej ciąży. Dwa lata później Müller musiał przejść poważną operację. Niestety, zdiagnozowano u niego najniebezpieczniejszy nowotwór skóry. Para wzięła wtedy drugi ślub w obrządku protestanckim. Tuż po nim okazało się, że u mężczyzny wystąpiły przerzuty. Najpierw w płucach, później w jelitach. Niestety jego stan był coraz gorszy. Ostatecznie wprowadzono go w śpiączkę farmakologiczną. Jednak mimo tego, że Magda nie mogła z nim rozmawiać, wciąż przy nim czuwała.

Volkhart Müller zmarł 10 lipca 1986 roku — w dniu urodzin żony. Teraz niedługo po 36. rocznicy jego śmierci Magda wciąż wspomina o nim z uśmiechem. Na Instagramie dodała wzruszającą fotografię z pięknym wpisem.

Dziś dzień nostalgii…wspomnień i refleksji..,,🥺🥺🥺❣️❣️❣️❣️ jedna z najlepszych chwil w życiu….,,,młodzi zakochani, @tadeusz_muller pod sercem……już niedługo powitam kolejnego członka rodziny…….drugi wnuczek…,,,uwielbiam te wspomnienia…,,zawsze jest mi ciepło na sercu i w duszy

Magda Gessler z ciążowym brzuchem
Instagram
Źródła: www.instagram.com, www.pomponik.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij