×

Wyprawili 5. urodziny synka w barze dla dorosłych. Nagrali jego poczynania i pokazali w sieci

Młodzi rodzice wykazali się sporą pomysłowością. Wyprawili 5. urodziny syna w barze dla dorosłych! Dodatkowo nagrali filmik z poczynań chłopca w tej restauracji. Zrozumiały jest fakt, że szalony pomysł rodziców nie wszystkim przypadł do gustu.

Urodziny syna w barze dla dorosłych!

Urodziny dziecka to zawsze bardzo ważne wydarzenie zarówno dla samej pociechy jak i rodziców. Jakie jest najlepsze miejsce na wyprawienie przyjęcia urodzinowego? Takich miejsc są setki, a wybór jest zależny od upodobań naszego dziecka.

Jednak ci młodzi rodzice swoją pomysłowością wprawili w osłupienie większą część internautów. Wyprawili 5. urodziny syna w barze dla dorosłych! Nagranie z urodzin szybko stało się viralem i zdobyło blisko 12 mln wyświetleń.

@darbyallison19 Shouldn’t have told them it was your birthday buddy 😂 #embarrased #hooters #fyp #happybirthday #MadeWithKeurigContest ♬ original sound – Darby Allison

Rodzice zabrali chłopca do popularnego wśród dorosłych baru Hooters. Klienci obsługiwani są tam wyłącznie przez młode kobiety, w skąpych strojach, które eksponują ich kształty. Serwowane są tam proste dania typu hamburger czy stek, jednak największą furorę robią chrupiące skrzydełka z kurczaka.

Szalony pomysł nie spodobał się internautom

Na nagraniu z urodzin 5-latka widać, jak kelnerki starają się zabawić chłopca. Wymyślają mu szybkie przebranie oraz śpiewają chłopcu „Sto lat”. Początkowo malec wydawał się być nieco zmieszany całą sytuacją. Jednak głośne wiwaty na jego cześć sprawiły mu radość.

Szalony pomysł zabrania 5-letniego chłopca do baru dla dorosłych bardzo nie spodobał się internautom, którzy zamieścili wpisy pełne emocji:

Nie chciałabym, żeby moje dziecko miało buzię na wysokości półnagiego tyłka kelnerki. To perwersja!

On ma pięć lat. Co on robi w Hooters? Świetna mama i tata

Tak naprawdę, to tata wybrał tą restaurację

Dlaczego tak upokorzyli własne dziecko?

Podzielasz zdanie internautów? Czy uważasz, że rodzice mieli pełne prawo do zorganizowania przyjęcia urodzinowego swojego 5-latka w takim miejscu?

Źródła: www.edziecko.pl
Fotografie: TikTok (miniatura wpisu), TikTok

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij