×

Jaruś wystąpi w walce MMA? Mężczyzna skomentował poczynania kolegi z programu

Jaruś wystąpi w walce MMA? Jeden z najbardziej lubianych bohaterów programu „Chłopaki do wzięcia” przyznał, że dostał zaproszenie, aby wziąć udział w pojedynku. Przy okazji mocno skrytykował swojego towarzysza z programu, który ma już za sobą tego typu występy.

Zrobili z niego pośmiewisko

„Chłopaki do wzięcia” to program, który zdobył serca ogromnej rzeszy Polaków. Ludzie polubili bohaterów show za niebywałą szczerość oraz prostotę. Niedawno o gwiazdach programu znów zrobiło się głośno, gdy media obiegła informacja o debiucie Ryśka „Szczeny” Dąbrowskiego w MMA! Wszyscy przeczuwali, że mężczyzna przegra w starciu z raperem Psychotropem, ale ostatecznie zwyciężył. Odpowiednie przygotowanie oraz kontuzja rywala zdecydowanie ułatwiły mu walkę. Niedługo po tryumfie „Szczena” zadeklarował, że każdą zarobioną złotówkę przeznacza na rodzinę. Mężczyzna przyznał, że nawet w trakcie wakacji ćwiczył, ponieważ chciałby podnieść status życia swojej partnerki i ich dziecka.

Teraz media obiegła informacja o tym, że Jaruś Mergner z „Chłopaków do wzięcia” również chciałby pójść w ślady „Szczeny” i zarabiać walkami w MMA. W końcu mężczyzna miał już dość plotek i postanowił odnieść się do zaskakujących informacji. W opublikowanym na Facebooku nagraniu jednoznacznie dał do zrozumienia, co sądzi na temat walk w MMA.

Też mnie chcieli wziąć na tę walkę MMA. Ale ja nie chciałem, bo to wszystko dla ściemy było. Z tego Ryśka Szczeny po prostu sobie jaja robili, żeby tylko żarty zrobić. Idzie tam na pokaz i ktoś go tam obraża. Jak tak można obrażać go i wyzywać. (…) Sprawa jest taka, że z chłopaka zrobili, kurczę, pośmiechowisko.

Jaruś wystąpi w walce MMA 2
Facebook
Jaruś wystąpi w walce MMA 3
Facebook

Jaruś wystąpi w walce MMA?

Spora część fanów poparła decyzję Jarusia. Ludzie mówili, że mężczyzna dobrze zrobił odmawiając włączania się w medialny cyrk. Nie brakowało jednak osób, które stwierdziły, że nie powinien odrzucać łatwej okazji na zarobek. W komentarzach możemy przeczytać, że internautom nie podoba się, że Jarek żyje na koszt państwa.

Nie ma co owijać kota bawełną..Chłopak zarabia głową.. Ma rentę i kontener od Państwa trochu dorobi na jagodach i jest zadowolony…Na swój własny sposób jasno podsumował całe te śmieszne walki i mimo swojej ułomności ma świadomość że gdyby w tym wziął udział byłby jedynie wabikiem i pośmiewiskiem w dodatku oszukanym na pieniądze..W tym show liczy sie tylko kasa a nie sposób walki czy osoby które walczą.. Brawa za rozsądek i mimo ewidentnej biedy nie zrobi wszystkiego żeby się sprzedać żeby gdzieś zaistnieć na minutę..

Niektórzy bezlitośnie krytykowali działalność Jarusia w Internecie, szydząc z tego, że udaje mu się przyciągnąć tak dużą liczbę obserwatorów.
 

Jarek żarty robili ze szczeny ale z Ciebie też jest niezłe pośmiewisko acz kolwiek szacun że jako „klon” potrafisz się dobrze sprzedać w całym tym necie. Także ćwicz jak nie do mema to gdzie indziej Cię wezmą. Kariera stoi otworem. Może na Wiejskiej jest Twoje miejsce tam też dobre kabarety kręcą 😂😂😂

Udział w walce MMA byłby dla Jarusia bardzo ryzykownym przedsięwzięciem, ponieważ mężczyzna zmaga się z poważną przypadłością zdrowotną.

Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij