×

Szczena trenuje na wakacjach. Chciałby poprawić los swojej partnerki i dziecka

Szczena trenuje na wakacjach. Ryszard Dąbrowski, który zdobył popularność za sprawą udziału w głośnym programie reality show pt: „Chłopaki do wzięcia” już przygotowuje się do udziału w kolejnej walce. Mężczyzna robi to z myślą o swoich najbliższych.

Sukcesy sportowe

Dzięki przygodzie z telewizją, „Szczena” diametralnie zmienił swoje życie. Widzowie, którzy oglądali program „Chłopaki do wzięcia”, na pewno nadal pamiętają, jak jeszcze parę lat temu wyglądała codzienność „Szczeny”. Mężczyzna obracał się w szemranym środowisku i nie stronił od alkoholu. Za sprawą reality show Ryszard Dąbrowski ułożył sobie życie. Związał się z koleżanką z programu, Joanną Wielochą. Fani programu uwielbiali oglądać ich perypetie na ekranie. Ludziom podobała się prostota i szczerość ich relacji. W późniejszym czasie oboje wystąpili również w programie „Dżentelmeni i wieśniacy” emitowanym przez TTV. „Szczenę” charakteryzuje dość kontrowersyjny wizerunek. Mężczyzna w przeszłości nagrywał tzw. horror rap. Trzy lata spędził za kratkami, a jego ciało pokrywają liczne rany.

Po zakończeniu przygody z telewizją „Szczena” i Joanna Wielocha skupili się na życiu rodzinnym. Gdy przywitali na świecie swojego syna, Marcela, Ryszard przeszedł prawdziwą metamorfozę. Można powiedzieć, że nareszcie wydoroślał. Zmienił się nie tylko pod względem zachowania, ale także zaczął przykładać więcej uwagi do swojego wyglądu. Poświęcił się ćwiczeniom fizycznym. Doskonała forma pozwoliła mu na to, aby w czerwcu tego roku wziąć udział w walce w ramach gali MMA VIP 2 Marcina Najmana. Ciężkie treningi i samozaparcie opłaciły się. „Szczena” wygrał swoją pierwszą walkę. Pokonał rapera Psychotropa.

Szczena trenuje na wakacjach
Facebook
Szczena trenuje na wakacjach 5
Facebook

Szczena trenuje na wakacjach

Przez ostatnie dni Ryszard poświęca czas swoim najbliższym. Mężczyzna opublikował na profilu na Facebooku fotografię, na której pozuje wraz ze swoją ukochaną Asią oraz synem Marcelem. Rodzina spędza czas wolny nad Morzem Bałtyckim. „Szczena” nie zamierza jednak leniuchować i nawet podczas wakacji angażuje się w intensywne treningi. Na jednym z udostępnionych zdjęć można zobaczyć, jak Dąbrowski rozciąga mięśnie na tarasie widokowym przy plaży. „Szczena” zapowiedział, że po powrocie z urlopu zajdą w jego życiu kolejne zmiany. Mężczyzna chce skończyć z piciem alkoholu. Wznowi także regularne treningi na siłowni. Czeka go bowiem kolejna walka.

Pieniądze, które „Szczena” zarobił w trakcie pierwszej walki, przeznaczył na potrzeby rodziny. Chciał, aby ich warunki bytowe uległy poprawie. Marcin Najman napisał o tym w mediach społecznościowych niczym o bohaterskim czynie.

Nasz Drań Rysiu dotrzymał słowa! Pierwsze zarobione w MMA-VIP pieniądze przeznaczył na wynajęcie mieszkania dla swojej rodziny. Jesteśmy z Ciebie bardzo dumni!

Wielu internautów zauważa, że zaspokajanie potrzeb rodziny to żadna odwaga, a raczej prawny obowiązek mężczyzny.

To żadna duma, to obowiązek… Nie róbmy z niego bohatera.

Szczena trenuje na wakacjach 2
Facebook
Szczena trenuje na wakacjach 4
Instagram
Fotografie: Facebook, Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij