×

Jakub Rzeźniczak: zarobki piłkarza robią wrażenie

Ile zarabia Jakub Rzeźniczak? Jak wysokie są zarobki polskiego piłkarza występującego na pozycji obrońcy w klubie Wisła Płock? To pytania, które w obliczu bardzo poważnej choroby dziecka sportowca, zadaje sobie wiele osób. W końcu to w dużej mierze właśnie pieniądze są potrzebne do tego, aby pomóc chłopcu w powrocie do zdrowia. Dotarliśmy do tej kwoty. Kwoty, o jakiej wielu ludzi może tylko pomarzyć.

Wyjątkowo złośliwy typ nowotworu wątroby

Magda Stępień ma za sobą bardzo ciężki czas. Koszmar modelki zaczął się od rozstawania z Jakubem Rzeźniczakiem, kiedy ta nosiła już w brzuchu ich wspólne dziecko. Wkrótce na świat przyszedł mały Oliwier.

Początkowo nic nie zwiastowało, że maluszek lada moment będzie musiał walczyć o swoje życie. Tymczasem u zaledwie półrocznego synka modelki i piłkarza zdiagnozowano wyjątkowo złośliwy typ nowotworu wątroby.

Jakub Rzeźniczak zarobki
zrzutka.pl

Leczenie w Polsce daje mu zaledwie 2% szans na przeżycie. Konieczne było szukanie pomocy za granicami kraju. Szybko pojawiło się światełko w tunelu.

Zdesperowana mama przy pomocy Anny Lewandowskiej znalazła klinikę w Izraelu, która specjalizuje się w takiej terapii. Ratowanie zdrowia i życia dziecka w Izraelu wiąże się z ogromnym nakładem finansowym. Koszt transportu medycznego i badań szacowany jest na 350 tys. złotych.

Jakub Rzeźniczak zarobki
zrzutka.pl

Zbiórka na ratowanie zdrowie małego Oliwiera

W sieci powstała zbiórka, której celem było uzbieranie pieniędzy na ratowanie zdrowia i życia syna Magdy Stępień i Jakuba Rzeźniczaka.

To moja jedyna nadzieja. Nigdy bym sobie nie wybaczyła, gdybym tej szansy mojemu dziecku nie dała!

– napisała Magda Stępień.

Modelka zaapelowała na swoim Instagramie o wpłaty na rzecz jej synka. Zbiórka bardzo szybko stała się najpopularniejszą zbiórką w sieci, do czego przyczyniły się wpływowe gwiazdy i celebryci. Finalnie 350 tys. złotych udało się uzbierać w zaledwie 7 godzin!

Zbiórka wciąż jest jednak aktywna i ciągle można przekazywać datki. Na chwilę obecną udało się uzbierać ponad 450 tys. złotych.

Od momentu zorganizowania zbiórki w sieci pojawiło się pełno komentarzy i pytań co do tego, czy organizowanie zbiórki było konieczne? Czy rodziców dziecka nie stać na to, aby zapewnić chłopcu leczenie?

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez @magdalena___stepien

Jakub Rzeźniczak: zarobki

Ile zarabia Jakub Rzeźniczak, polski piłkarz występujący na pozycji obrońcy w klubie Wisła Płock? O zarobkach piłkarza czytamy na portalu salarysport.com. Z informacji opublikowanych na portalu wynika, że Rzeźniczak jest czwartym najlepiej zarabiającym piłkarzem w klubie. Obrońca Wisły Płock zarabia 11 256 zł tygodniowo, co daje 585 312 zł rocznie.

jakub rzeźniczak zarobki
salarysport.com

Warto dodać, że nie jest to jedyne stałe źródło dochodu Rzeźniczaka. Piłkarz jest także ambasadorem marki sportowej Puma i firmy Mercedes Benz.

Wsparcie dla syna

W związku z ogromnymi zarobkami Jakuba Rzeźniczaka, wiele osób zadaje sobie pytanie, czy ten zrobił wszystko, aby ratować zdrowie syna. Internauci mają co do tego spore wątpliwości.

Magda Stępień z kolei odmawia odpowiedzi, kiedy pojawia się temat ojca jej dziecka. Wygląda jednak na to, że gdyby mogła liczyć na wsparcie byłego partnera i ojca dziecka, nie musiałaby organizować w sieci zbiórki na leczenie dziecka.

Głos w sprawie zbiórki na dziecko Magdy Stępień i Jakuba Rzeźniczaka zabrał w mediach społecznościowych popularny Dziki Trener i rozpętał burzę w Internecie. Nie szczędził mocnych słów pod adresem rodziców dziecka, którzy zarabiają bardzo dobre pieniądze (o czym ma świadczyć ich wystawne życie i dalekie podróże), a mimo to proszą obcych ludzi o wsparcie finansowe.

Źródła: zrzutka.pl, salarysport.com, www.pudelek.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij