×

Jakub A. przeprosił rodzinę Kristiny. Na jaw wychodzą kolejne fakty z jego przeszłości

10-letnia Kristina Daniel została zamordowana w brutalny sposób zaledwie 200 metrów od swojego domu. Zrobił to ktoś, kogo znała. Nawet w koszmarach nie przypuszczałaby, że zostanie zamordowana z rąk 22-latka, który zakochany był w jej mamie. Szybko zatrzymano mężczyznę i trafił do aresztu. Dziś Jakub A. przeprasza rodzinę Kristiny. Na jaw wychodzą także sekrety z jego życia. Czy robi wszystko, aby uniknąć kary?

Jakub A. przeprasza rodzinę Kristiny i przyjmuje pozę osoby chory psychicznej. 22-latek miał także leczyć się psychiatrycznie w przeszłości

Morderca Kristiny wprawdzie przyznał się do winy, ale kto wie, czy linia obrony nie chce wykorzystać przeszłości mężczyzny do tego, aby uchronić go przed dożywotnim pozbawieniem wolności?

Jakub A. przeprasza rodzinę Kristiny
Facebook

Jednak należy pamiętać, że Jakub A. upozorował morderstwo Kristiny w taki sposób, aby wyglądało na atak pedofila. Kto chory psychicznie wiedziałby, jak się do tego zabrać?

Więcej o swoim kliencie w rozmowie z mediami powiedziała mecenas Katarzyna Bórawska z Torunia. Wyraźnie podkreśla, że Jakub przeprasza rodzinę zamordowanej dziewczynki. Dodatkowo do mediów przeciekła informacja, że 22-latek przez ostatni rok chodził na terapię do psychologa i dodatkowo „leczył się na własną rękę psychotropami”.

Chyba każdy zdaje sobie sprawę, że choroba może sprawić, że Jakub A. nigdy nie znajdzie się w murach więziennych na długie lata. Może go z tego wyswobodzić szpital psychiatryczny. Przypomnijmy, że 22-latek usłyszał już zarzut zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem – w wyniku motywacji zasługującej na szczególne potępienie, ze znieważeniem zwłok, oraz zarzut podżegania we wcześniejszym okresie innej osoby do udziału w zabójstwie.

Jakub A. przeprasza
Policja

Jakub A. przeprasza rodzinę Kristiny, ale nic nie zwróci im najdroższego dziecka…

Może Cię zainteresować