×

Aktorzy „M jak miłość” po 20 latach. Aż trudno uwierzyć, że to te same osoby

Dziś mija 20 lat od pierwszego klapsa na planie jednego z najpopularniejszych seriali w Polsce. Jak zmienili się aktorzy M jak miłość od tego czasu?

Dwie dekady na ekranie

Pierwszy klaps na planie serialu padł dokładnie 25 sierpnia 2000 roku, zaś pierwszy odcinek uwielbianego przez Polaków serialu został wyemitowany 4 listopada 2000 roku na antenie TVP2. Mimo czasu, jaki minął, M jak miłość dalej przyciąga przed telewizory sporo widzów. Losy rodziny Mostowiaków nadal śledzi blisko 7 milinów widzów!

Wielu aktorów rozpoczynało swoją karierę właśnie w M jak miłość. Większość z nich już opuściła produkcję. Wśród nich znajdują się m.in. Małgorzata Kożuchowska, Joanna Koroniewska czy Kacper Kuszewski. Niektórzy dzięki swojej roli w tym serialu zyskali dużą sławę, np. bracia Rafał i Marcin Mroczkowie oraz Katarzyna Cichopek.

Ze serialem od samego początku związany był także Witold Pyrkosz, który zmarł w 2017 roku. Aktor obecny był na planie do samego końca.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Mikołaj Roznerski (@mroznerski)

Jak zmienili się aktorzy M jak miłość?

Niektóre gwiazdy pojawiły się na planie pierwszych sezonów w młodym wieku. Aż trudno uwierzyć, jak po tylu latach wygląda teraz pierwszy Łukasz z „M jak Miłość”.

A inne gwiazdy? Zobaczcie, jak przez 20 lat zmienili się główni aktorzy serialu uwielbianego przez miliony polaków. Niektórzy są nie do poznania!

Rafał Mroczek jako Paweł Zduński

Marcin Mroczek jako Piotr Zduński

Katarzyna Cichopek jako Kinga Zduńska

Anna Mucha jako Magda Budzyńska

Teresa Lipowska jako Barbara Mostowiak

Marcjanna Lelek jako Natalia Mostowiak

Iga Krefft jako Ula Mostowiak

Julia Wróblewska jako Zofia Warakomska

Mikołaj Roznerski jako Marcin Chodakowski

Krystian Wieczorek jako Andrzej Budzyński

, www.youtube.com
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram, YouTube

Polecane

Może Cię zainteresować