×

Kalska i Roznerski wrócą do siebie? Wiele na to wskazuje!

Kalska i Roznerski wrócą do siebie? Takiego scenariusza z pewnością nie można dzisiaj wykluczyć, ponieważ jest ku temu wiele przesłanek. Wiele wskazuje na to, że nie łączy ich już tylko praca.

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski byli jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski początkowo nie afiszowali się swoim związkiem. Media zapłonęły, a fani nie kryli radości, kiedy oboje oficjalnie potwierdzili, że są razem. Pokazali, że można być ze sobą przebywając razem 24 godziny na dobę. Snuli również razem plany na przyszłość – mówili o zaręczynach i ślubie.

Rozstanie Kalskiej i Roznerskiego

Wkrótce wizja wspólnej przyszłości Kalskiej i Roznerskiego legła w gruzach, bowiem para nie stąd ni zowąd oznajmiła, że się rozstaje. O decyzji poinformowali w krótkim oświadczeniu bez podawania przyczyny.

Choć wspólne życie pary prysło niczym bańka mydlana, wciąż pracowali razem zarówno w serialu jak i w teatrze. Co więcej, najczęściej… grali parę. Jak sami zapewniali, potrafią oddzielić życie prywatne od życia zawodowego, a w swoim fachu są profesjonalistami.

Kalska i Roznerski wrócą do siebie?!

Widzowie pokochali Kalską i Roznerskiego. Wielu z nich wciąż wierzy, że para ma się ku sobie, a jej miłość wciąż tli się w ich sercach. Teraz „Super Express” donosi, że jest wiele przesłanek, które mogą sugerować, że aktorzy do siebie wrócą!

Adriana i Mikołaj wciąż mają w „M jak miłość” wiele romantycznych scen. Scen, w których wypadają bardzo naturalnie. Jakby tego było mało, jeżdżą z przedstawieniem po kraju, w związku z czym „są zmuszeni” spędzać ze sobą mnóstwo czasu. Podobno czują się w swoim towarzystwie bardzo swobodnie.

Nam osobiście pozostaje jedynie domniemywać, czy Adriana i Mikołaj do siebie wrócą. O szanse na taki scenariusz „SE” zapytał zaprzyjaźnionego Tomasza Oświecińskiego.

Rozwiodłem się, jestem ze swoją żoną wiele lat znowu, szczęśliwy. Więc kto wie? Różnie to bywa w życiu

– dał do myślenia Oświeciński.

Źródła: gwiazdy.wp.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), www.instagram.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij