×

Mikołaj Roznerski i piękna aktorka znowu razem! Ogłosili wielki powrót

Mikołaj Roznerski i piękna aktorka znowu razem! Aktor pochwalił się „wielkim powrotem”, pokazując zdjęcie, na którym widzimy popularną aktorkę, siedzącą Roznerskiemu na kolanach. Fani są zachwyceni!

Kobiety kochają Roznerskiego

Portale plotkarskie nieustannie rozpisują się o romansach Mikołaja Roznerskiego. Aktor dorobił się już etykietki „ekranowego podrywacza”. Jeszcze niedawno w centrum uwagi był związek Roznerskiego z Adrianą Kalską. Chociaż para planowała ślub, skończyło się na głośnym, medialnym rozstaniu.

Mikołaja Roznerskiego w przeszłości łączono też m.in. Marceliną Zawadzką, Olgą Bołądź czy Alicją Bachledą-Curuś. Po rozstaniu z Kalską, aktor miał się związać z tancerką i choreografką, Anną Głogowską. Jedno jest pewne – aktor nie należy do grona mężczyzn stałych w uczuciach, a mimo to otacza go wianuszek pięknych kobiet.

Dziś mało kto pamięta, że aktor ponad 10 lat temu spotykał się z aktorką Martą Juras. Owocem tej miłości jest 11-letni syn Antoni.

Mikołaj Roznerski i piękna aktorka znowu razem!

Mikołaj Roznerski w „M jak miłość” gra już od 10 lat. Wcześniej dołączył też do obsad takich seriali jak „Na Wspólnej”, „Pierwsza miłość” czy „Na dobre i na złe”. Aktor regularnie występuje też na wielkim ekranie, gdzie wciela się głównie w role amantów.

Ale fani mogą go też podziwiać na deskach teatru. Roznerski gra m.in. w „Boeing, Boeing”, czy „Pięknej Lucyndzie”. Teraz wystąpi w kolejnym spektaklu, o czym poinformował, dodając zdjęcie z piękną Anną Dereszowską. Aktorzy ogłosili wielki powrót!

Tych dwoje spotyka się po 3 latach na huśtawce
Dziś Cieszyn
A od września gdzieś kiedyś
Stęskniłem się za Nimi (Gissel i Jurek)

– czytamy na Instagramie Roznerskiego.

Spektakl „Dwoje na huśtawce” powraca na scenę po długiej nieobecności. Sądząc po komentarzach, fani są zachwyceni tą wiadomością.

Piękni. Byłam 3 lata temu u nas w Krakowie. Spektakl Cudny. A i na fotkę się załapałam. Pozdrawiam.

W końcu nastał ten dzień… Wasz cudowny duet w przepięknym spektaklu w moim mieście.

– czytamy.

Trudno o lepszą rekomendację!

Fotografie: instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij