×

Pierwszy Łukasz z „M jak Miłość”. Jak bardzo zmienił się wygląd młodego aktora?

Pierwszy Łukasz z „M jak Miłość”. Serial jest na antenie TVP2 już od 20 lat. Dokładnie 25 sierpnia 2000 roku padł pierwszy klaps na planie. W tym czasie obsada popularnej produkcji niejednokrotnie ulegała zmianom. Najlepiej widać to na przykładzie postaci Łukasza Wojciechowskiego, którego grało aż trzech różnych aktorów.

Pierwszy Łukasz z „M jak miłość”

Na początku emisji serialu w postać Łukasza Wojciechowskiego, czyli syna Marty Mostowiak (Dominika Ostałowska) wcielał się Franciszek Przybylski. Aktor występował w „M jak Miłość” w latach 2000-2006.

W późniejszym czasie rola Łukasza przypadła Adrianowi Żuchewiczowi. Z kolei od 2019 roku, to syn Janusza Józefowicza, Jakub Józefowicz wcielił się w postać Łukasza.

Z pewnością, wielu fanów serialu nie pamięta już aktora grającego Łukasza w pierwszych latach emisji „M jak Miłość”. Franek Przybylski ma dziś 27 lat, a jego wygląd zmienił się nie do poznania. Syn reżyserki Agnieszki Glińskiej po odejściu z serialu, zaczął występować w innych produkcjach. Pojawił się m.in. w filmach „#wszystkogra” czy „Galerianki”.

Studiował na Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. L. Schillera w Łodzi. Obecnie pracuje jako operator filmowy lub reżyser. W 2017 roku Franciszek wystąpił na 38. Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

They said quarantine is the time for self-improvement.

Post udostępniony przez Franek Przybylski (@fransiscop)

„M jak Miłość” ma już 20 lat

Serial „M jak Miłość” emitowany jest na antenie Telewizji Polskiej już od 20 lat. Jest uważany za najpopularniejszy i najchętniej oglądany program telewizyjny w Polsce.

Rekordową oglądalność zyskał w marcu 2005 roku, kiedy to oglądało go aż 12,6 mln ludzi. Serial nadal jest najpopularniejszym programem telewizyjnym w Polsce, a każdy odcinek ogląda ponad 5 mln widzów. 

Fotografie: Imgur (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować