×

Jak wcześniej wyglądała Sylwia Peretti? Na zdjęciach sprzed lat trudno ją rozpoznać

Jak wcześniej wyglądała Sylwia Peretti? Ci, którzy znają ją jedynie z występu w „Królowych życia”, mogą być w szoku. Na przestrzeni lat Peretti przeszła niesamowitą metamorfozę.

Żałowała występu w „Kuchennych rewolucjach”

Coraz więcej celebrytek przyznaje się do tego, że zmiany w ich wyglądzie związane są z interwencją chirurga plastycznego, a nie „dietą zmieniającą rysy twarzy”. Patrząc na niektóre metamorfozy, naprawdę można być pod wrażeniem. Jak chociażby w przypadku Sylwii Peretti, znanej z programu TTV „Królowe życia”.

Ale droga Sylwii na „tron” wcale nie była usłana różami. Jeszcze niedawno Peretti wystąpiła w innym popularnym programie. Próbowała tam ratować swój biznes, co niestety zakończyło się niepowodzeniem.

Jak wcześniej wyglądała Sylwia Peretti
Facebook

Na obrzeżach Krakowa Sylwia prowadziła razem z ówczesnym mężem zajazd pod nazwą Karczma u Jędzy. W 2011 r. para zaprosiła do siebie Magdę Gessler. Sylwia miała wtedy 29 lat, była zadbaną, atrakcyjną blondynką, lecz raczej niczym szczególnym się nie wyróżniała. Udział w programie zakończył się fiaskiem. Zaradna krakuska i jej mąż nie wzięli sobie do serca rad znanej restauratorki. Gessler nie podpisała się pod rewolucją, a Peretti po latach przyznała, że udział w programie był dużym błędem.

Jeżeli mogłabym cofnąć czas, to jedyną rzeczą, o jaką bym poprosiła to właśnie cofnięcie udziału w innym programie telewizyjnym sprzed ponad 10 lat, po którym nie tylko zakończyłam swoją działalność, ale również życie prywatne

– przyznała w rozmowie z Obcas.pl.

Być może program zakończył się niepowodzeniem, ale prawdziwa rewolucja w życiu Peretti dopiero miała nastąpić.

Jak wcześniej wyglądała Sylwia Peretti
YouTube

Biznes upadł, małżeństwo się rozpadło, ale – jak to mówią – nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Dzisiaj celebrytka ma nowe życie, nową firmę, nowego męża oraz… nowy wygląd.

Jak wcześniej wyglądała Sylwia Peretti
Facebook

Jak wcześniej wyglądała Sylwia Peretti?

Sylwia Peretti zupełnie przestała przypominać siebie sprzed lat. Dziś niechętnie dzieli się zdjęciami z przeszłości i niechętnie o niej mówi. Gdy podczas spontanicznego Q&A (z ang. questions and answers, pytania i odpowiedzi) na Instagramie jeden z internautów stwierdził, że w programie Magdy Gessler była zupełnie inną osobą, w odpowiedzi usłyszał:

Inną? Do „Kuchennych Rewolucji” zgłaszają się ludzie, którzy mają problemy firmowe, przy tym często prywatne. Ludzie szukający wsparcia i wskazówek (naiwni). Choćby byli najbardziej pozytywnymi osobami, to w tamtym momencie, kiedy sypie im się życie, nie do śmiechu im – zapewniam. „Królowe życia” to zupełnie inna bajka, więc to nie jest kwestia inności, a danej sytuacji w życiu.

Peretti nabrała pewności siebie i rozkwitła.

Facebook

Dla urody jest w stanie znieść wiele, o czym przekonaliśmy się niedawno, gdy udostępniła zdjęcia tuż po zabiegu fotoodmładzania. Celebrytka bez kompleksów pokazała się na Instagramie z opuchniętą, poranioną twarzą. Przyznała też, że pierwszego dnia po zabiegu skóra nieustannie piekła, paliła i była ściągnięta. Ale… czego nie robi się dla urody ;)

Fotografie: Facebook, YouTube

Może Cię zainteresować

zamknij