×

Jak dziś wygląda Conan, syn Dagmary Kaźmierskiej? Zmienił się nie do poznania!

Jak dzisiaj wygląda Conan Kaźmierski, syn Dagmary z „Królowych życia”? Dość pulchny nastolatek pokochał sport i przeszedł sporą metamorfozę. Grono jego fanek rośnie, a na najnowszych zdjęciach widać, że chłopak zmienił się nie do poznania!

Syn sławnej mamy

Program „Królowe życia” w ciągu kilku lat emisji zdobył rzeszę fanów i wypromował grono barwnych osobowości. Jedną z nich, a właściwie najbardziej rozpoznawalną, stała się Dagmara Kaźmierska.

Ta bohaterka jest swego rodzaju fenomenem. Mimo kryminalnej przeszłości i mocnego charakteru, zdobyła sympatię i uznanie widzów. Przy okazji popularność zdobył również jej syn Conan.

Widać, że Dagmarę i jej syna łączy niezwykła więź. Wierni widzowie programu zapewne pamiętają go jako nastolatka, który zmagał się z problemami z cerą i słabością do słodyczy. Dziś Conan ma 19 lat i przeszedł niesamowitą metamorfozę.

Jak dzisiaj wygląda Conan Kaźmierski?

Kaźmierska zdradziła, że marzy o tym, aby jej syn został lekarzem. To marzenie podziela również nastolatek, który wyznał, że w przyszłości chciałby pracować jako psychiatra. Widać, że chłopak postanowił zadbać o siebie, stara się prowadzić zdrowy tryb życia i wprowadził sporo zmian do swojej diety. Zainteresował się również sportem i… zapuścił zarost. W rezultacie Conan zmężniał i przeszedł sporą metamorfozę.

Grono jego fanek rośnie. Wśród komentarzy nastolatek, można odnaleźć również słowa Dagmary, która zachwyca się synem i jego pracowitością. Przemiana Conana na pewno kosztowała go wiele wysiłku. Jakie są efekty?

Fotografie: Instagram, imgur.com

Może Cię zainteresować

zamknij