×

Dagmara Kaźmierska: przeszłość kryminalna „Królowej życia”

Jedna z bohaterek programu „Królowe życia”, to Dagmara Kaźmierska. Historia kobiety, która osiągnęła sukces i żyje w dostatku według swojego scenariusza, nie była jednak usłana różami. Energiczna i zabawna gwiazda telewizji samotnie wychowywała syna, prowadziła agencję towarzyską i siedziała w więzieniu. U jednych wzbudza podziw i uznanie, u innych zazdrość lub krytykę. Bez wątpienia najbardziej nieprzeciętną i szaloną „królową życia” jest Dagmara Kaźmierska. Przeszłość kryminalna, z kolei, jest dla niej zamkniętym etapem życia i nie chce do tego wracać.

Dagmara Kaźmierska przeszłość kryminalna
Instagram.com

Mroczna historia Dagmary Kaźmierskiej

Dagmara Kaźmierska to obecnie jedna z najbardziej znanych postaci z programu „Królowe życia”. W jednym z odcinków tej telewizyjnej produkcji, Dagmara sama przyznała się, że kilka lat spędziła w kryminale. Jak do tego doszło? Okazuje się, że luksusowe i wystawne życie Kaźmierskiej nie zawsze było kolorowe. Otóż bohaterka serialu była niegdyś właścicielką agencji towarzyskiej. Nie to jest jednak w tym wszystkim najbardziej porusza, lecz fakt, że została skazana prawomocnym wyrokiem za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, sutenerstwo, stręczycielstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji.

W więzieniu siedziała od 2012 roku. O tym producenci show już nie wspomnieli. Opisali ją jako „nieprzeciętną, taką która wyróżnia się z tłumu, jest przebojowa i nie przejmuje się opiniami na swój temat”

Dagmara Kaźmierska przeszłość kryminalna
TTV.pl

Luksusowa agencja towarzyska Dagmary Kaźmierskiej

Luksusowa agencja „Królowej Życia” działała pod nazwą „Heidi”. Dagmara wraz ze swoimi współpracownikami (grupą przestępczą) werbowała do pracy kobiety, które miały pracować jako barmanki. Prawda była jednak zupełnie inna. Kiedy już były zatrudnione, zmuszano je do pracy jako prostytutki. W przypadku gdy odmawiały świadczenia usług, na kobiety nakładane były „kary pieniężne”, które stanowiły z reguły równowartość utraconego przez nią w związku z tym zarobku.

Oskarżona i współdziałający z nią w grupie mężczyźni doprowadzili ponadto siedem kobiet do uprawiania prostytucji w wyniku przemocy, groźby lub wykorzystując przymusowe położenie i stosunek zależności wynikający z nałożenia wielokrotnych kar finansowych – poinformował rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Świdnicy, Tomasz Orepuk

Na tym jednak nie koniec. Badania śledczych wykazały również, że Dagmara dwukrotnie dopuściła się handlu ludźmi. 

Oskarżona zażądała bowiem równowartości kwoty 5000 euro w zamian za swoją zgodę na zaprzestanie uprawiania prostytucji przez dwie zatrudnione w agencji kobiety od mężczyzn, którzy emocjonalnie związali się pokrzywdzonymi i chcieli, aby odeszły one z agencji – dodał Orepuk

Dagmara Kaźmierska przeszłość kryminalna
TTV.pl

Dagmara została przedstawiona widzom w zupełnie inny sposób

Mimo „czarnej historii”, została przedstawiona jako otwarta na ludzi i pogodna kobieta, która po wygodnym życiu w USA postanowiła wrócić do rodzinnego Kłodzka.

Z powrotem do Kłodzka przygnała ją tęsknota za bliskimi. Męczył ją ogrom Ameryki, uliczne korki i wieczny pośpiech. Aleamerykańskie upodobanie do rozmachu weszło jej już krew. Lubi błyszczeć. Bez biżuterii i szpilek z domu nie wychodzi. Lubi futra, stylowe meble i mercedesy. Wychowuje 15-letniego syna Conana i buduje dyskotekę marzeń. Ma żyłkę do interesów. Za dużo przeklina i za głośno krzyczy, ale serce ma gołębie

Dagmara Kaźmierska przeszłość kryminalna
TTV.pl

Wiedzieliście kim była Dagmara Kaźmierska? Przeszłość kryminalna tej „królowej” jest wyjątkowo bogata

Może Cię zainteresować

zamknij