×

Jackowski przewiduje wymianę premiera. „To nie jest moja prywatna opinia”

Jackowski przewiduje wymianę premiera, która, jego zdaniem, może dokonać się jeszcze w tym roku. Jak twiedzi jasnowidz, szef rządu doskonale zdaje sobie sprawę z tego, co wkrótce nastąpi…

Przepowiednie jasnowidza Jackowskiego

Jasnowidz Krzysztof Jackowski często i chętnie zajmuje się przepowiedniami dotyczącymi polityki. Na szczęście jego ponure wizje nie zawsze się sprawdzają. Jeszcze w październiku szedł w zaparte, że wybory prezydenckie w USA wygra Donald Trump, pomijając już przepowiednie dotyczącą III wojny światowej, która powinna była wybuchnąć latem ubiegłego roku, co na szczęście nie nastąpiło.

Jednak jasnowidz z Człuchowa ma na swoim koncie również niezaprzeczalne sukcesy. W 2011 roku przewidział tak zwaną Arabską Wiosnę w krajach muzułmańskich, która położy kres dyktaturom na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej. W 2016 roku zapowiedział zmianę na stanowisku premiera Polski. Jak przewidywał, kobietę zastąpi mężczyzna i rzeczywiście, na miejsce Beaty Szydło został powołany Mateusz Morawiecki.

Krzysztof Jackowski szczyci się też tym, że przewidział wojnę w Syrii. Wprawdzie nie był do końca pewien lokalizacji i tylko wspominał niejasno o Bliskim Wschodzie, jednak gdy wojna wybuchła, przypisał sobie trafną przepowiednię. Przewidział również zwycięstwo Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich oraz zamieszki na ulicach, które jego wielbiciele utożsamiają ze Strajkiem Kobiet.

Być może dlatego uchodzi za wiarygodnego proroka, chociaż Super Express oszacował skuteczność przepowiedni Jackowskiego na zaledwie 20 proc.

Jackowski przewiduje wymianę premiere
Instagram

Jackowski przewiduje wymianę premiera

Ostatnio jasnowidz Jackowski postanowił zająć się przyszłością premiera Mateusza Morawieckiego. Jak zaznaczył, rozpatrzy jego przypadek na podstawie zdjęcia, używając tych samych mocy, jakie stosuje w przypadku osób zaginionych. Jak uprzedził:

Zaznaczam, to jest wizja, to nie jest moja prywatna opinia. Mam wrażenie, że pan Morawiecki jest postawioną postacią jako premier. I nie jest to typ pana Kaczyńskiego. Nie jest to też typ wielu członków z koalicji obecnego rządu. Pan Morawiecki liczy się tylko z dwiema osobami, z dwoma mężczyznami, którzy są silniejsi niż cały PiS. Dziwne to, ale tak to czuję. Stoi przed nim dwóch mężczyzn. Sądzę, że ci mężczyźni nie są z rządu. Tym dwóch mężczyzn bardzo pilnuje wszystkiego, co premier robi.

Macie pomysł, kogo jasnowidz Jackowski mógł mieć na myśli?

Reszta przepowiedni wydaje się spójna z opiniami politologów, którzy od tygodni przewidują powołanie na stanowisko premiera dawnego wójta Pcimia, Daniela Obajtka. Jego kandydaturę mocno forsuje Solidarna Polska.

Szef koalicyjnego ugrupowania, Zbigniew Ziobro uważa, zapewne nie bez podstaw, że dużo milej będzie mu się współpracowało z premierem Obajtkiem, któremu kiedyś umorzył postępowanie karne niż z premierem Morawieckim, na którego nie ma tak skutecznych ”haków”. Prezes PiS-u Jarosław Kaczyński też jest Obajtkiem zachwycony.

Jak ujawnia Krzysztof Jackowski:

Najbliższy czas 2-3 miesięcy będzie czasem bardzo ścisłej decyzyjności premiera, nawet w stosunku do tego, co się teraz dzieje. Grzecznej, ale chwilami bezwzględnej decyzyjności. Ale uwaga, mam takie wrażenie, że w pewnym momencie, nie wykluczam, że jeszcze w tym roku premier zostanie wymieniony. Zostanie wymieniony na kogoś bez twarzy. Premier doskonale wie, że do takiej wymiany dojdzie.

Jackowski przewiduje wymianę premiere
Twitter

Źródła: www.se.pl, www.o2.pl, www.pomponik.pl
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Instagram, Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij