Jackowski o 2020 roku
Kategorie InnePolska

Spłonie rządowy budynek w Europie! Jackowski miał wizje, co wydarzy się w 2020 roku

Jasnowidz z Człuchowa, Krzysztof Jackowski miał wizje dotyczące nowego, 2020 roku. Wygląda na to, że nie będzie to dobry czas. Poruszył takie tematy jak globalna wojna, rewolucja w Europie oraz wybory prezydenckie w Polsce.

żona jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego
Twitter

Sukcesy jasnowidza

Krzysztof Jackowski budzi wiele emocji. Jednak są ludzie, którzy uznają jego zdolności za prawdziwe. Wielokrotnie pomagał Policji… z lepszym bądź gorszym skutkiem.

Prywatnie, Jackowski ma 19 lat młodszą żonę, uważaną za prawdziwą piękność.

Jackowski o 2020 roku
Imgur

Jasnowidz z Człuchowa twierdzi, że przewidział wielki kryzys finansowy, który rozpoczął się w 2008 roku a dokładniej 15 września. Ogłoszono wtedy bankructwo czwartego największego banku w USA – Lehman Brothers.

Wspomina także o tym, że przewidział katastrofę budowlana na Śląsku, gdzie hala wystawowa zawaliła się i zginęło 65 osób. A w jaki sposób zaskoczy nas rok 2020 według niego?

Europa i świat

Jasnowidz podczas wizji transmitowanej w Internecie opowiada m.in. o licznych niepokojach społecznych, które pojawią się na świecie w 2020 r. Według niego, coraz więcej ludzi będzie protestować. „Wielka rewolucja” ma zacząć się od ataku na budynek rządowy, który znajduje się w Europie:

Wielki, potężny, długi budynek. To budynek związany z czymś politycznym. I chyba nie w Polsce. Ten budynek będzie płonąć. Może tam coś wybuchnąć i będzie się o tym dużo mówiło na świecie

Jackowski jest przekonany, że wydarzy się to nocą w styczniu bądź lutym 2020 roku i będzie miało to związek z zamieszkami w Europie. Przewiduje rewolucję, a nawet upadek rządu jakiegoś europejskiego kraju.

Znakiem będzie ten długi budynek wagi politycznej. On będzie płonąć. […] żywność będzie rozdawana ludności. To jakby rząd upadnie. Będzie rewolucja jakaś

Jackowski o 2020 roku
Pixabay

Dodatkowo wskazuje, że na Bliskim Wschodzie ma rozegrać się wielki konflikt, który może być początkiem globalnej wojny. 29 grudnia 2019 r. Jackowski mówi o zdradzie Donalda Trumpa.

Poczułem, że Donald Trump zdradzi Bliski Wschód. Postąpi jak Piłat […] Od 2020 r. będzie się już mówiło o powstającej groźnej wojnie kilku narodów na Bliskim wschodzie. Iran na pewno tą wojną będzie dotknięty. […] potrwa to do co najmniej 2022 roku

Biorąc pod uwagę, że prezydent USA wydał rozkaz zabicia irańskiego generała, można częściowo przyznać, że jasnowidz trafił z przepowiednią. Jednak napięcia trwają od miesięcy. Czy więc było to… do przewidzenia?

Jasnowidz wskazuje również polityków, którzy rozpętają konflikt:

Żyjemy w politycznym zamordyzmie, a to bardzo niebezpieczne. Gry militarne i wojny prowadzą pewne państwa. A zaniepokojony jestem, bo nie widzę instytucji, które były mediatorami. Klocki między sobą rozgrywają Trump, Putin i kilku innych przywódców.

Polityka

Rząd ma działać w opozycji do Unii Europejskiej i przeciwstawiać się ich dyrektywom. Została także poruszona kwestia rolników, którzy od miesięcy protestują w sprawie sprowadzania żywności z zagranicy:

Kojarzy mi się w Polsce już od wiosny duży problem w rolnictwie. Będą strajki. Rząd będzie miał pretensje do UE, że hamuje polskie rolnictwo

Praca za 100 tysięcy złotych miesięcznie 3
Facebook

Wybory prezydenckie 2020 w Polsce

Jackowski nie pozostawia złudzeń – Andrzej Duda spokojnie wygra te wybory i to prawdopodobnie w I turze:

Opozycja da kompletną plamę, jeśli chodzi o wybory. Przed wyborami wydarzy się coś takiego, że kandydatka PO mocno straci na sile poparcia. O dziwo poparcie straci przez opozycje

Kryptowaluty, katastrofy i wielkie odkrycie

Jackowski uważa, że w 2020 r. kryptowaluty okażą się, że „stanowczo przewartościowane”, więc będzie dużo strat z tym związanych.

Polska kojarzy mu się z katastrofą samolotu, która będzie skutkiem błędu nawigacyjnego – konkretnie związana z procedurą startowania bądź lądowania. Z kolei, na Izrael w 2020 r. ma spaść „coś w rodzaju bomby chemicznej”.

Jedyną jego pozytywną wizją jest wielkie odkrycie na poziomie DNA. Jasnowidz ma wrażenie, że obecny rok będzie przełomowy jeśli chodzi o genetykę. Będzie można zapobiegać chorobom.

Czy Jackowski rzeczywiście „przewiduje przyszłość” czy po prostu obserwuje rzeczywistość i mówi swoje przemyślenia?