×

Spłonie rządowy budynek w Europie! Jackowski miał wizje, co wydarzy się w 2020 roku

Jasnowidz z Człuchowa, Krzysztof Jackowski miał wizje dotyczące nowego, 2020 roku. Wygląda na to, że nie będzie to dobry czas. Poruszył takie tematy jak globalna wojna, rewolucja w Europie oraz wybory prezydenckie w Polsce.

Sukcesy jasnowidza

Krzysztof Jackowski budzi wiele emocji. Jednak są ludzie, którzy uznają jego zdolności za prawdziwe. Wielokrotnie pomagał Policji… z lepszym bądź gorszym skutkiem.

Prywatnie, Jackowski ma 19 lat młodszą żonę, uważaną za prawdziwą piękność.

Jasnowidz z Człuchowa twierdzi, że przewidział wielki kryzys finansowy, który rozpoczął się w 2008 roku a dokładniej 15 września. Ogłoszono wtedy bankructwo czwartego największego banku w USA – Lehman Brothers.

Wspomina także o tym, że przewidział katastrofę budowlana na Śląsku, gdzie hala wystawowa zawaliła się i zginęło 65 osób. A w jaki sposób zaskoczy nas rok 2020 według niego?

Europa i świat

Jasnowidz podczas wizji transmitowanej w Internecie opowiada m.in. o licznych niepokojach społecznych, które pojawią się na świecie w 2020 r. Według niego, coraz więcej ludzi będzie protestować. „Wielka rewolucja” ma zacząć się od ataku na budynek rządowy, który znajduje się w Europie:

Wielki, potężny, długi budynek. To budynek związany z czymś politycznym. I chyba nie w Polsce. Ten budynek będzie płonąć. Może tam coś wybuchnąć i będzie się o tym dużo mówiło na świecie

Jackowski jest przekonany, że wydarzy się to nocą w styczniu bądź lutym 2020 roku i będzie miało to związek z zamieszkami w Europie. Przewiduje rewolucję, a nawet upadek rządu jakiegoś europejskiego kraju.

Znakiem będzie ten długi budynek wagi politycznej. On będzie płonąć. […] żywność będzie rozdawana ludności. To jakby rząd upadnie. Będzie rewolucja jakaś

Dodatkowo wskazuje, że na Bliskim Wschodzie ma rozegrać się wielki konflikt, który może być początkiem globalnej wojny. 29 grudnia 2019 r. Jackowski mówi o zdradzie Donalda Trumpa.

Poczułem, że Donald Trump zdradzi Bliski Wschód. Postąpi jak Piłat […] Od 2020 r. będzie się już mówiło o powstającej groźnej wojnie kilku narodów na Bliskim wschodzie. Iran na pewno tą wojną będzie dotknięty. […] potrwa to do co najmniej 2022 roku

Biorąc pod uwagę, że prezydent USA wydał rozkaz zabicia irańskiego generała, można częściowo przyznać, że jasnowidz trafił z przepowiednią. Jednak napięcia trwają od miesięcy. Czy więc było to… do przewidzenia?

Jasnowidz wskazuje również polityków, którzy rozpętają konflikt:

Żyjemy w politycznym zamordyzmie, a to bardzo niebezpieczne. Gry militarne i wojny prowadzą pewne państwa. A zaniepokojony jestem, bo nie widzę instytucji, które były mediatorami. Klocki między sobą rozgrywają Trump, Putin i kilku innych przywódców.

Polityka

Rząd ma działać w opozycji do Unii Europejskiej i przeciwstawiać się ich dyrektywom. Została także poruszona kwestia rolników, którzy od miesięcy protestują w sprawie sprowadzania żywności z zagranicy:

Kojarzy mi się w Polsce już od wiosny duży problem w rolnictwie. Będą strajki. Rząd będzie miał pretensje do UE, że hamuje polskie rolnictwo

Wybory prezydenckie 2020 w Polsce

Jackowski nie pozostawia złudzeń – Andrzej Duda spokojnie wygra te wybory i to prawdopodobnie w I turze:

Opozycja da kompletną plamę, jeśli chodzi o wybory. Przed wyborami wydarzy się coś takiego, że kandydatka PO mocno straci na sile poparcia. O dziwo poparcie straci przez opozycje

Kryptowaluty, katastrofy i wielkie odkrycie

Jackowski uważa, że w 2020 r. kryptowaluty okażą się, że „stanowczo przewartościowane”, więc będzie dużo strat z tym związanych.

Polska kojarzy mu się z katastrofą samolotu, która będzie skutkiem błędu nawigacyjnego – konkretnie związana z procedurą startowania bądź lądowania. Z kolei, na Izrael w 2020 r. ma spaść „coś w rodzaju bomby chemicznej”.

Jedyną jego pozytywną wizją jest wielkie odkrycie na poziomie DNA. Jasnowidz ma wrażenie, że obecny rok będzie przełomowy jeśli chodzi o genetykę. Będzie można zapobiegać chorobom.

Czy Jackowski rzeczywiście „przewiduje przyszłość” czy po prostu obserwuje rzeczywistość i mówi swoje przemyślenia?

Źródła: www.youtube.com, nczas.com, pomorska.pl
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), Facebook, Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij