×

Ivan Komarenko o śmierci Żory Korolyova. „Winowajcy odpowiedzą za swoje winy”

Ivan Komarenko o śmierci Żory Korolyova. Piosenkarz, który przez wiele lat przyjaźnił się z tancerzem, opublikował w sieci poruszający wpis. Znany z odważnych poglądów gwiazdor zapowiedział, że ludzie, którzy przyczynili się do zgonu Korolyova, kiedyś za to odpowiedzą.

#Nagle21 zwiększa zasięg

Skutki uboczne szczepionek przeciwko koronawirusowi od momentu pojawienia się ich na rynku farmaceutycznym stanowią wręcz temat tabu. Słuchając wypowiedzi polityków oraz lekarzy, można odnieść wrażenie, że po raz pierwszy w historii powstał preparat, którego stosowanie nie wiąże się z ryzykiem wystąpienia jakichkolwiek powikłań.

Niestety rzeczywistość nijak ma się do zapewnień sympatyzujących z koncernami specjalistów. Dane pokazują, że zjawisko występowania niepożądanych odczynów poszczepiennych po preparatach na COVID-19 jest całkowicie realne.

Wielu Polaków z rosnącym niepokojem obserwuje doniesienia o kolejnych przypadkach zgonów wśród młodych ludzi. 2021 rok przyniósł tak wielką liczbę zgonów osób przed 40. rokiem życia, że w sieci powstał nawet specjalny hasztag #nagle21, który ma zwracać uwagę na to zjawisko. Do grona potencjalnych ofiar należy według niektórych również śp. Żora Korolyov.

Lubiany przez widzów tancerz zmarł nieco ponad tydzień temu, ale wciąż trwają dociekania na temat okoliczności jego śmierci. Krążą nieoficjalne hipotezy mówiące o tym, że zapalenie mięśnia sercowego mogło wynikać z ewentualnego szczepienia przeciwko koronawirusowi. Nikt jednak oficjalnie tego nie potwierdził.

Gdy emocje nieco opadły, głos zabrał 34-letni przyjaciel zmarłego, Ivan Komarenko. Gwiazdor opublikował na Instagramie oraz na Facebooku przejmujący wpis, w którym opowiedział o swojej znajomości z Żorą. Przypomniał, że spotkał się z nim nie tylko w „Tańcu z gwiazdami”, ale także w programie „Sprawa dla reporterów”. Podzielił się swoimi przypuszczeniami, dotyczącymi realnych okoliczności śmierci tancerza. W sieci rozpętała się gigantyczna burza.

Ivan Komarenko o śmierci Żory Korolyova

W instagramowym wpisie piosenkarza czytamy:

Żora, znałem cię bardzo dobrze. Przetańczyliśmy wspólnie całą 5. edycję „Tańca z gwiazdami” w 2007 roku. Gościliśmy razem u p. redaktor Elżbiety Jaworowicz w programie „Sprawa dla reportera”. Nie raz spotkaliśmy się na kawie. Wczoraj wieczorem jak się dowiedziałem o twojej śmierci, do rana nie byłem w stanie powstrzymać emocji. Odpoczywaj w spokoju mój przyjacielu. Winowajcy kiedyś odpowiedzą za swoje winy. Albo tutaj, albo przed Bogiem i Historią.

Znając zaangażowanie społeczne Ivana Komarenki w akcje uświadamiające na temat powikłań poszczepiennych oraz sympatię dla Stowarzyszenia STOP NOP, można wywnioskować, że piosenkarz wiąże śmierć kolegi z zaszczepieniem na COVID-19. Jeden z fanów piosenkarza napisał w komentarzu:

Grafen tnie jak żyletka szczególnie u tych, u których szybko płynie krew np. podczas treningu: sportowców, tancerzy.

Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować