×

Pogrzeb Żory Korolyova. Narzeczona tancerza zabrała głos w sprawie przyczyny jego śmierci

Pogrzeb Żory Korolyova odbędzie się w Polsce. Ukochana zmarłego przed dwoma dniami tancerza wyraziła podziękowania za wsparcie okazane jej przez tysiące ludzi i poinformowała, gdzie odbędzie się ostatnie pożegnanie jej narzeczonego. Skomentowała też plotki na temat okoliczności śmierci 34-latka.

Przedwczesna śmierć

Informacja o śmierci zaledwie 34-letniego Żory Korolyova wstrząsnęła wszystkimi internautami. Gorący w ostatnim czasie temat ciężkich, niepożądanych odczynów poszczepiennych spowodował, że wiele osób zaczęło podejrzewać, że tancerz zmarł na skutek powikłań związanych ze szczepieniem. Choć do wiadomości publicznej podano wyłącznie zdawkowe informacje, mówiące o zapaleniu mięśnia sercowego, to Polacy widzą w tej historii drugie dno.

Pomimo uzasadnionych podejrzeń co do okoliczności śmierci mężczyzny, wszelkie dociekania są ucinane prośbami o niewyciąganie pochopnych wniosków i poszanowanie pamięci zmarłego. Również dziewczyna zmarłego trenera „Tańca z gwiazdami”, Ewelina Bator zaapelowała o zaprzestanie spekulacji.

Na jej profilu instagramowym w relacji ukazało się czarno-białe zdjęcie, wykonane przez Korolyova. W opisie możemy przeczytać wzruszające słowa:

Kochany mój! Zrobiłeś mi to zdjęcie, a ja powiedziałam, że przybijam piątkę wszystkim, tam na górze, którzy się nami opiekują… Nie wierzę, że jesteś tam… Ogromna część mnie odeszła razem z tobą, mój aniołku…

Narzeczona zmarłego tancerza podała wstępne informacje na temat jego pogrzebu. Przekazała, że uroczystość na pewno odbędzie się w Warszawie.

Nie jestem w stanie odpisać wam wszystkim, dlatego przepraszam, że tak tutaj, ale chcę, żebyście wiedzieli, że Żora zostanie pochowany w Warszawie – mieście, które kochał i wśród ludzi, którzy chcą go pożegnać. Nie znamy jeszcze daty – poinformuję was, kiedy to nastąpi.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Ewelina Bator (@ewelina.bator)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez ŻORA KOROLYOV (@zorakorolyov)

Pogrzeb Żory Korolyova

Ewelina Bator na razie nie podała dokładnego terminu pogrzebu Żory Korolyova. Kobieta wyznała, że wszyscy bliscy zmarłego przechodzą obecnie trudne chwile. Bez wątpienia poczucie pustki potęgują rozpoczynające się już jutro święta Bożego Narodzenia.

Opiekuje się jego mamą, a ona opiekuje się mną. Dziękuję wam za każde słowo wsparcia – nie macie pojęcia, jak wiele znaczy.

Dziewczyna zmarłego w pięknych słowach wspominała Żorę. Powiedziała, że odznaczała go niezwykła empatia i dobroć w stosunku do innych.

Chcę, żebyście wiedzieli, że Żora dla każdego z was miał wiele miejsca w swoim sercu. Módlcie się za niego, wspominajcie, uśmiechajcie się do niego… On będzie zawsze z nami, kochany mój… Zostawiłeś po sobie morze lejących się łez, a to tylko znaczy, że twoje życie miało sens. Dziękuję ci, że tak wiele mnie nauczyłeś i dałeś miłość, której niektórzy nie przeżyją przez całe swoje długie życie.

21 grudnia, czyli w dniu śmierci tancerza, Ewelina Bator opublikowała pełen emocji wpis. Mówiła w nim o więzi, która łączyła ją z ukochanym.

Mój kochany! Dziękuję ci za najpiękniejsze 5 lat wspólnego tańca. Prawdą jest, że dnia 21.12.2021 odszedł człowiek, który kochał całym sercem i którego ja kochałam i kocham najmocniej na świecie. Nasze serca pękły ale złożą się kochanie tam na górze. Będziemy się sobą opiekować. Kochamy Cię. Wierzcie mi – też w to nie wierzę. Długo nie uwierzę. I na ten moment to co się stało potrzebuje ciszy…

Ewelina zwraca się również z prośbą, by nie spekulować o przyczynie śmierci Żory.

Nie spekulujcie proszę o przyczynie jego śmierci – jest ona nieznana jeszcze. Nie wciągajmy w to politycznych tematów

pogrzeb Żory Korolyova
Instagram
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować