×

Ile zarobi Rozenek w „Tańcu z Gwiazdami”? Celebrytka dostanie krocie!

Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z najbardziej znanych, polskich celebrytek. Wiemy już, że będziemy mogli zobaczyć ją w nowej edycji popularnego show. Ile zarobi Rozenek w „Tańcu z Gwiazdami”? „Super Express” ujawnia ogromną stawkę, jaką wynegocjowała gwiazda.

Małgorzata Rozenek-Majdan odchodzi z TVN

Wielkie zmiany w TVN-ie. Blisko miesiąc temu ze stacji odszedł członek zarządu i dyrektor programowy Edward Miszczak, jeden z najważniejszych twórców telewizji w Polsce. Na tym jednak nie koniec. Decyzję o zakończeniu współpracy z TVN w ostatnim czasie podjęła także Małgorzata Rozenek-Majdan. Chyba nikt się tego nie spodziewał. W końcu jeszcze nie tak dawno celebrytka deklarowała, że marzy jej się bycie prowadzącą w śniadaniówce „Dzień Dobry TVN”. No cóż, kobieta zmienną jest…  Co było powodem takiej a nie innej decyzji? Nie wykluczone, że na odejście celebrytki wpływ miała decyzja wspomnianego Edwarda Miszczaka. Pewne jest natomiast, że Małgosia na brak pracy i zainteresowania potencjalnych pracodawców narzekać nie może.

Małgorzata Rozenek-Majdan będzie robić karierę w Polsacie

Wiadomo już, że Małgorzata Rozenek-Majdan spróbuje swoich sił w konkurencyjnej stacji, a mianowicie w Polsacie. Trzeba przyznać, że wchodzi do nowego miejsca pracy z przytupem. Celebrytka została bowiem zaproszona do najnowszej edycji programu „Taniec z Gwiazdami”, który widzowie zobaczą już jesienią. Jak się zapewne domyślasz, będzie przy tym największą, a przynajmniej najlepiej opłacaną gwiazdą. Myślicie, że ma szanse na wygraną?

Ile zarobi Rozenek w „Tańcu z Gwiazdami”?

„Super Express” donosi, że Małgosia za każdy odcinek show dostanie aż 35 tys. złotych! Źródła donoszą, że to aż 5 tys. więcej, niż dostanie Krzysztof Rutkowski.

Kto jeszcze w „TzG”?

Oprócz Małgosi Rozenek-Majdan, której występ nie jest jeszcze jednak stuprocentowo pewny, na parkiecie będziemy mogli zobaczyć m.in. wspomnianego Krzysztofa Rutkowskiego, Magdę Mołek, Łukasza Płoszajskiego, Ilonę Krawczyńską czy Maję Włoszczowską.

Będziecie oglądać kolejną edycję tanecznego show w takim składzie? Swoją drogą kogo najchętniej zobaczylibyście jeszcze na parkiecie programu?

Dieta Małgorzaty Rozenek? Wyeliminowała tylko trzy składniki i schudła.

Źródła: www.instagram.com, www.planeta.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), www.instagram.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij