×

Grupa mam złapała pedofila, który wykorzystał 3-letnie dziecko. Nie miały litości

Grupa matek wymierzyła karę pedofilowi, którego oskarżono o gwałt na 3-letnim dziecku. Nie miały litości dla zwyrodnialca i bez najmniejszych skrupułów zgotowały mu prawdziwe piekło. Piekło, o którym nie zapomni do końca swoich dni.

Dla dziecka wszystko…

Miliony matek na całym świecie zrobiłoby dla swoich dzieci dosłownie wszystko. Miliony matek chcą dla swoich pociech jak najlepiej, a każde ich cierpienie przeżywają wyjątkowo mocno – w końcu to jedna z najgorszych rzeczy, jaka mogłaby je spotkać. Jeśli natomiast za krzywdą dziecka czy też dzieci stoi osoba trzecia, prawdopodobnie już nigdy jej tego nie zapomną. Dodatkowo zrobią wszystko, aby oprawca zapłacił za swoje. Te matki nie czekały, aż sprawą zajmą się służby. Same schwytały mężczyznę oskarżonego o gwałt na dziecku.

Grupa matek wymierzyła karę pedofilowi

Sytuacja miała miejsce w Indiach. To tam grupa kobiet sama postanowiła wymierzyć karę człowiekowi, który został oskarżony o gwałt na 3-letnim maleństwie. Kobiety zgotowały mu prawdziwe piekło na Ziemi. Na początku związały mężczyznę, po czym ciągnęły go na sznurze po ziemi, a następnie wkładając w to całą stoją siłę, pobiły go kijami. Sam mężczyzna nie bronił się. Bardzo możliwe, że był świadom swoich win. Co więcej, wszystko działo się na oczach gapiów, którzy nie robili nic poza przyglądaniem się całej sytuacji. Rozwścieczone matki prawdopodobnie w ten właśnie sposób chciały pokazać społeczności, jaki los czeka zwyrodnialców, którzy są gotowi skrzywdzić bezbronne dzieci.

Nagranie ze zdarzenia trafiło do sieci

Policja zjawiła się na miejscu dopiero później. Wiadomo już, że matki nie usłyszą zarzutów. Zwyrodnialca z kolei po wymierzonej przez kobiety karę czeka teraz oficjalny proces.

Ośmiu chłopaków napastowało nastolatkę w biały dzień

W ubiegłym roku głośno było grupie młodych mężczyzn, którzy w biały dzień napastowali nastolatkę w Jehanbadzie w stanie Bihar w Indiach. Przerażający incydent został
zarejestrowany na nagraniu przez jednego z oprawców. I choć dookoła było sporo osób, nikt ze świadków zdarzenia nie reagował ani nie próbował pomóc bezbronnej dziewczynie. Funkcjonariuszom udało się wówczas dotrzeć do sześciu z ośmiu napastników. Najmłodszy z nich miał zaledwie 14 lat.

Newslions Media

Napaści seksualne w Indiach

Statystyki dotyczące napaści seksualnych w Indiach, w przypadku których ofiarami są dzieci, przerażają. Takich incydentów odnotowuję się tam kilkanaście tysięcy rocznie. Najsmutniejsze jest w tym wszystkim to, że kobiety nie chcą informować o swoich przypadkach z obawy o posądzenie o kłamstwo. Dodatkowo w wielu przypadkach rząd nie reaguję, a w konsekwencji zwyrodnialcy pozostają bezkarni – dzisiaj zdarza się to już zdecydowanie rzadziej. Bardzo więc możliwe, że matki, które dokonały samosądu, obawiały się lekceważącego podejścia służb, dlatego same postanowiły wymierzyć zbrodniarzowi karę.

Przypomnijmy, że jakiś czas temu w Indiach za przestępstwa na tle seksualnym na dzieciach do 12. roku życia wprowadzono karę śmierci. Zaostrzono również wiele innych przepisów, które związane są z molestowaniem nieletnich.

Może Cię zainteresować

zamknij