×

Ośmiu chłopaków zdzierało z niej ubrania i napastowało w biały dzień. Nikt jej nie pomógł

Sześciu młodych mężczyzn zostało aresztowanych po tym, jak dopuściło się zbiorowego gwałtu na nastoletniej dziewczynie w północno-wschodnich Indniach. Druzgocący incydent został sfilmowany przez jednego z nich. Nie zapominajmy, że jakiś czas temu za przestępstwa na tle seksualnym w Indiach została wprowadzona kara śmierci, o czym pisaliśmy wcześniej. Jaką karę zapłacą ci napastnicy za to, co zrobili?

Wstrząsający materiał filmowy przedstawia ośmiu nastolatków i młodego mężczyznę, którzy dopuścili się ataku na dziewczynie w Jehanbadzie w stanie Bihar.

Newslions Media

Widzimy, jak napastnicy śmieją się i drwią z nastolatki jednocześnie zdzierając z niej ubrania i molestując ją, podczas gdy młoda dziewczyna robi wszystko, aby uciec. Najsmutniejsze jest w tym wszystkim to, że nikt ze świadków zdarzenia nie interweniował, ani nawet nie próbował pomóc pojrzywdzonej.

Materiał wideo

Wstrząsający materiał wideo został udostępniony w mediach społecznościowych, co skłoniło policję do wszczęcia odpowiednich działań.

Dzięki motocyklowi, który możemy zobaczyć na nagraniu, funkcjonariuszem udało się dotrzeć do sześciu z ośmiu osób, które dopuściły się ataku na nastoletniej dziewczynie.

Wśród aresztowanych osób znaleźli się 18-latkowie, 16-latek i 14-latek. Policja wciąż poszukuje pozostałych dwóch napastników. Miejmy nadzieję, że uda im się ich schwytać i odpowiedzą za to, co zrobili.

Polecane

Może Cię zainteresować