×

Nauczyciel robił obrzydliwe rzeczy uczennicom w spódnicach. Teraz mają traumę

Obrzydliwy proceder nauczyciela z Wielkiej Brytanii przechodzi ludzkie pojęcie. Służby znalazły na jego komputerach ponad 50 tys. nieprzyzwoitych zdjęć i nagrań z udziałem nieletnich i nie tylko. W mieszkaniu 31-latka był także długopis z ukrytym aparatem fotograficznych, którego ofiarami padły uczennice i nauczycielki. Mężczyzna stanął przed sądem. Jaka kara go spotkała?

Obrzydliwy proceder nauczyciela

31-letni Jeffrey Wilson pracował jako nauczyciel w dwóch szkołach średnich w Cambridge w Wielkiej Brytanii. Świat usłyszał o nim jednak nie za sprawą osiągnięć w życiu zawodowym a obrzydliwego procederu, który raz na zawsze przekreślił jego karierę. Otóż w lutym bieżącego roku śledczy zauważyli zbieżność pomiędzy adresem IP jego komputera i tysiącami nieprzyzwoitych zdjęć dzieci, które były publikowane w sieci. W związku z tym służby przeszukały mieszkanie Wilsona i skonfiskowały znajdujące się w nim urządzenia elektroniczne: telefony, laptopy, tablet i nośniki pamięci. Szybko potwierdziło się to, co ustalono już wcześniej.

Na skonfiskowanych urządzeniach śledczy znaleźli blisko 53 tys. nieprzyzwoitych zdjęć i filmów z udziałem dzieci. Co więcej, 45 zdjęć było wykonanych „pod spódniczką” w okresie od kwietnia do września 2019 roku. Ich autorem był Jeffrey Wilson, który w karygodny sposób fotografował uczennice i pracownice szkoły ukrytym w długopisie aparatem. Nie trzeba chyba dodawać, że robił to bez ich wiedzy.

Na tym nie koniec… Wyszło również na jaw, że 31-latek zamontował kamerę w zegarze w swoim mieszkaniu. Przy jej użyciu nagrał rozbierającą się kobietę goszczącą w jego progach. Z pewnością nie będzie z tego faktu zadowolona.

31-latek stanął przed sądem

30 sierpnia Wilson stanął przed sądem koronnym w Peterborough. 31-latek przyznał się do stawianych mu zarzutów.

To była naprawdę niepokojąca sprawa. Wilson sprawował zawód zaufania publicznego, którego nadużywał dla własnej satysfakcji (…) Te zdjęcia zostały wykonane bez wiedzy ofiar i nie da się ich zidentyfikować. Działania Wilsona niewątpliwie przyczynią się do wielkiej traumy uczniów, ich rodziców oraz personelu w szkołach 

– powiedział sędzia Keith Evans.

Sąd skazał Jeffreya Wilsona na rok więzienia.

CAMBRIDGESHIRE POLICE / Materiały policyjne

CAMBRIDGESHIRE POLICE / Materiały policyjne

Źródła: www.dailymail.co.uk
Fotografie: Freepik (miniatura wpisu), CAMBRIDGESHIRE POLICE

Może Cię zainteresować