×

Nagrywał nauczyciela podczas lekcji. Mężczyzna tylko na początku się zdenerwował

W jednej ze szkół w Stanach Zjednoczonych chłopak nagrywał nauczyciela podczas lekcji. Zachowanie ucznia może wprawiać w konsternację. Co więcej, z pewnością nikt nie spodziewał się takiej reakcji wykładowcy.

Nagrywał nauczyciela podczas lekcji

Aplikacja TikTok jest przewodnią platformą dla krótkich filmików nagrywanych i wysyłanych przy pomocy chociażby telefonu. Misją TikToka jest pobudzenie kreatywności oraz rozpowszechnianie radości. Początkowo wykorzystywana była przez nastolatków do publikowania swoich układów tanecznych. Teraz jednak korzysta z niej coraz starsze grono odbiorców. Ze zwykłego źródła rozrywki w rzeczywistości stała się prostą drogą do popularności.

Na jednym z kanałów TikToka – @jener.d opublikowano film z sali lekcyjnej. W trakcie nagrania można dostrzec, jak uczeń zaczął filmować swojego nauczyciela podczas lekcji. Dodatkowo włączył popularną pośród nastolatków muzykę, wykorzystywaną do tworzenia krótkich układów tanecznych. Wykładowca natychmiast zareagował na to, co się stało.

Kto to włączył?

– Zapytał, zwracając się do klasy.

Zaraz po krótkiej chwili dodał:

No dobra!

Dodatkowo ku ogromnemu zaskoczeniu nastolatków zaczął tańczyć!

@jener.d i learned a lot today #teacher #funny #fyp #class #school ♬ original sound – Jener D

„To się nazywa nauczyciel roku”

Nagranie stało się wielkim hitem TikToka z lawiną pozytywnych komentarzy w większości przesłanych przez innych uczniów z różnych stron świata. Internauci zwrócili też uwagę na fakt, że zdarzenie miało miejsce w Stanach Zjednoczonych, podczas gdy w ich krajach podobne zachowanie byłoby nie dopuszczalne.

A w Polsce boisz się zapytać, czy możesz wyjść do łazienki

Moi nauczyciele najpewniej wstawiliby za to naganę

Też chcę mieć takiego nauczyciela

Szkoda, że u nas na Węgrzech nie ma takich nauczycieli. Tutaj to nawet nie można wnieść telefonu do szkoły. Trzeba go odłożyć rano w wyznaczonym miejscu i odebrać po zajęciach

Szkoda, że ja nie mam takiego nauczyciela

To się nazywa nauczyciel roku

– pisali internauci.

A Wy co myślicie o zachowaniu tego nauczyciela?

Źródła: https://www.msn.com/pl-pl/styl-zycia/moda-i-uroda/nagrywał-nauczyciela-podczas-lekcji-nagle-mężczyzna-to-zauważył-w-mojej-szkole-wstawiliby-za-to-naganę/ar-AA12UeAn?rc=1&ocid=winp1taskbar&cvid=08259f6766d84b1f8421ef99633d9142, www.edziecko.pl
Fotografie: TikTok (miniatura wpisu), TikTok

Może Cię zainteresować