×

Ewa Minge szczerze o Martyniukach. Projektantka przerwała milczenie

Głośna afera wokół rodziny gwiazdy disco polo zatacza coraz szersze koła. Ewa Minge o Martyniukach wypowiedziała się bardzo niepochlebnie. Padły mocne słowa!

Drama w rodzinie słynnego piosenkarza

Medialna telenowela z Danielem Martyniukiem i jego byłą żoną w rolach głównych zdaje się nie mieć końca. Po rozwodzie, syn „króla” disco polo zaczął jeszcze częściej gościć w mediach. W konflikt byłych małżonków wtrąca się nawet Danuta Martyniuk, która bez ogródek stwierdziła, że matka jej wnuczki jest „z**raną g*wniarą”.

W końcu głos w tej sprawie zabrał także sam Zenek, który zasugerował, że zwrot prezentów od byłych teściów mógł być ustawką na potrzeby mediów. To jednak nie wszystko. Ostatnio Martyniukowie zapowiedzieli wojnę w sądzie o widzenia z wnuczką. „Będziemy się odwoływać od decyzji sądu” – zapewniają.

Coraz więcej osób ze środowiska show biznesu także zaczęło interesować się „dramą” Martyniuków i chętnie wyrażają swoje zdanie w tej kwestii. Teraz swoje trzy grosze dorzuciła Ewa Minge.

Ewa Minge o Martyniukach

Znana projektantka postanowiła przerwać milczenie i wypowiedziała się, co myśli o „królu” disco polo. Według celebrytki, medialna telenowela z pewnością wpłynie na nieskalany dotąd wizerunek Zenka Martyniuka:

Człowiek ten, sympatyczny i ciepły na pierwszy rzut oka zielonego, nie jest w stanie utrzymać w ryzach swojej rodziny. Pyskówki żony i syna, upokorzenia biednej dziewczyny, byłej już chyba synowej, która stała się ofiarą tego brutalnego cyrku, podsycanego przed rozbawionych dziennikarzy, obaliły mit Polaka ponad podziałami, bo tych brak na imprezie disco polo.

Poza tym Minge stwierdziła, że z całej tej sytuacji wyszło jedno wielkie „bagno”, co przynosi tylko rodzinie Martyniuków wstyd:

Wyszło z tego to disco ani polo, takie bagnolo. Siara, panie Zenku i skaza na melodii. (…) Czy jako idol nie mógłby pan zagłuszyć jakąś melodią wystąpień publicznych syna i żony? A może jakiś zakaz pod rygorem braku dostępu do zysków z tych „Oczu zielonych”, bo jak tak dalej pójdzie, to przebijecie państwo „Matrix”.

Na koniec projektantka zaapelowała do Martyniuków:

Proszę zwolnić nas z państwa telenoweli i nie budować biografii wnuczki od mordowania jej matki.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Eva Minge Priv (@eva_minge)

Na post Ewy Minge zareagowało wiele osób, którzy podzielają jej zdanie. W komentarzach czytamy:

I zawsze w sedno👸🏻🌹

Pani Ewo wypowiedź pani jest najlepiej trafiona opinia na to co tu się dzieje👏👏👏.

W punkt👌 Zenek ulubieniec TVP i ,, król” disca z pola już stracony… Teraz sobie zaśpiewa „jak do tego doszło nie wiem” 😅

Wy też zgadzacie się ze słowami celebrytki?

Źródła: www.pudelek.pl, zycie.news
Fotografie: Imgur (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować