×

Dwayne „The Rock” Johnson zakażony koronawirusem. Aktor zaapelował do ludzi

Dwayne „The Rock” Johnson zakażony koronawirusem! Gwiazdor kina akcji wyznał, że zmagał się z chorobą. Ale nie sam. Zakażone były także jego żona i dwie córeczki. „Chciałbym, żeby tylko mój wynik okazał się pozytywny, a nie całej mojej rodziny, bo to jest prawdziwy cios” — wyznał aktor.

Gwiazdy też chorują

Świat zmaga się z pandemią od ponad 8 miesięcy, a lista zakażonych, również wśród znanych osób, nieustannie rośnie. Choroba nie oszczędza nie tylko polityków, ale i aktorów, muzyków czy sportowców.

W marcu o zakażeniu swoim i żony, poinformował gwiazdor Tom Hanks. Para przebywała w Australii, gdzie Hanks pracował na planie filmu o życiu Elvisa Presleya.

Wkrótce potem okazało się, że zakażony jest wokalista Rammstein Till Lindemann. Muzyk dostał bardzo wysokiej gorączki tuż po powrocie z koncertu w Moskwie. Do zdrowia dochodził na oddziale intensywnej terapii.

Wśród zakażonych był także m.in. Harvey Weintstein oraz Nick Cordero. 42-letni gwiazdor Brodway zmarł w wyniku powikłań po COVID-19.

W Polsce zachorowali m.in. Adam Małysz czy Małgorzata Socha, która w tym czasie pracowała na planie „Przyjaciółek”, a także „BrzydUli”.

Dwayne „The Rock” Johnson zakażony koronawirusem

Do grona gwiazd, które przeszły COVID-19, dołączył także gwiazdor Dwayne Johnson, znany jako „The Rock”. To aktor i były zapaśnik, który w ostatnim rankingu „Forbesa”, zajął pierwsze miejsce na liście najlepiej zarabiających aktorów.

Za pośrednictwem mediów społecznościowych aktor przyznał, że zakażony koronawirusem był nie tylko on, ale i jego rodzina: żona i dwie córeczki.

Chciałem wam przekazać aktualizację na temat tego, co działo się u mnie przez ostanie 2,5 do 3 ostatnich tygodni. Tak więc: moja żona Lauren oraz moje dwie córeczki i ja dowiedzieliśmy się o pozytywnym wyniku testu na koronawirusa

— poinformował 2 września na Instagramie.

Mogę wam powiedzieć, że był to jeden z najbardziej wymagających i trudnych momentów, jakie musieliśmy przeżyć jako rodzina, a także dla mnie osobiście. A przecież przechodziłem przez grubsze sprawy w przeszłości. Zdiagnozowanie COVID-19 zdecydowanie różni się od radzenia sobie z nieciekawymi kontuzjami, bycia eksmitowanym czy bycia bankrutem

Aktor dodał także, że informacja o chorobie jego najbliższych, była dla niego „prawdziwym kopniakiem w podbrzusze”.

„Noście maseczki”

Rodzina aktora wraca już do zdrowia i zakończyła okres kwarantanny. Jednak aktor postanowił zaapelować do wszystkich, by poważnie potraktowali zagrożenie i do końca pandemii nosili maseczki ochronne.

Zakładajcie swoje maseczki. To odpowiednia i odpowiedzialna sprawa. Nie tylko dla was i waszej rodziny, ale także dla innych ludzi

— podkreślił „The Rock”.

Apel trafił już do milionów osób.

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij