×

Wokalista Rammstein ma koronawirusa. Przebywa na oddziale intensywnej terapii!

Till Lindemann, wokalistka kultowego niemieckiego zespołu Rammstein, po powrocie z koncertu w Moskwie dostał bardzo wysokiej gorączki. Został przewieziony do szpitala, gdzie wykonano mu test na obecność koronawirusa.

Wokalista Rammstein ma koronawirusa

Urodzony w dawnej NRD Till Lindemann został wokalistą zespołu Rammstein w 1994 roku. Jest to jeden z najpopularniejszych niemieckich zespołów na świecie. Od 2013 roku wraz z Peterem Tägtgrenem prowadzi równoległy projekt, zespół o nazwie Lindenmann.

Po powrocie w koncertu w Moskwie, który Rammstein zagrał 15 marca, wokalista poczuł się bardzo źle. Jednym z pierwszych objawów była wysoka gorączka. Muzyk został przewieziony do szpitala w Berlinie.

Lindemann na oddziale intensywnej terapii

Jak donosi niemiecki „Bild”, przeprowadzony u muzyka test na obecność koronawirusa dał wynik pozytywny. Till Lindemann 4 stycznia skończył 57 lat, więc zbliża się wiekowo do grupy ryzyka, do której zaliczani są pacjenci po 60. roku życia. Być może był to jeden z powodów, dla których od razu trafił na oddział intensywnej terapii. Jak uspokajają dziennikarze, mimo że jego stan jest poważny i przebywa na oddziale intensywnej terapii, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo:

Obecnie muzyk czuje się już lepiej i nie występuje zagrożenie dla jego życia.

Koronawirus nie oszczędza nikogo

Realności zagrożenia koronawirusem dodaje fakt, że zapadają na niego nie jedynie anonimowi seniorzy, o których słyszymy na codzień w wiadomościach, ale także największe gwiazdy na świecie. Niedawno szpital opuścił opuścił Tom Hanks, który wraz z żoną, Ritą Willson zapadł na koronawirus w Australi.

Pisaliśmy także o innych chorych ze świata show-biznesu – aktorce i modelce, Oldze Kurylenko, gwiazdorze „Gry o tron” Kristoferze Hivju, czy znanemu z roli tytułowej w serialu „Luther” Idrisowi Elbie. Na koronawirus zapadł także skazany na więzienie za gwałt producent, Harvey Weinstein. 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Danke Bern! #rammstein Photos: @rob_lewis_photography

Post udostępniony przez Rammstein (@rammsteinofficial)

Źródła: kultura.onet.pl