×

Olga Kurylenko, Kristofer Hivju oraz Idris Elba zarażeni koronawirusem! Muszą pozostać w domach

Gwiazdor „Gry o tron” Kristofe Hivju, serialowy „Luther” Idris Elba i dziewczyna Bonda, Olga Kurylenko zarazili się koronawirusem! Obecnie przebywają na domowej kwarantannie. Poinformowały fanów o swoim stanie zdrowia.

Kristofer Hivju zarażony koronawirusem

Wczoraj za pomocą instagrama Kristofer Hivju, aktor wcielający się w rolę Tormunda Zabójcy Olbrzyma w serialu „Gra o tron”, poinformował że jest zarażony koronawirusem. On i jego rodzina obecnie przebywają w kwarantannie domowej i wszyscy czują się dobrze:

Pozdrowienia z Norwegii! Z przykrością stwierdzam, że dzisiaj przeszedłem pozytywnie test na COVID19. Moja rodzina i ja izolujemy się w domu tak długo, jak to konieczne. Jesteśmy w dobrym zdrowiu – mam tylko łagodne objawy przeziębienia.

Są ludzie o wyższym ryzyku, dla których ten wirus może być druzgocącą diagnozą, dlatego zachęcam was wszystkich do zachowania szczególnej ostrożności; myj ręce, zachowuj 1,5 metra odległości od innych, zostań w domu; po prostu zrób wszystko, aby zatrzymać rozprzestrzenianie się wirusa. Razem możemy zwalczyć tego wirusa i ostrzec o kryzysie w naszych szpitalach. Uważajcie na siebie, zachowujcie dystans i bądźcie zdrowi! Odwiedź stronę internetową swojego Centrum Kontroli Chorób i postępuj zgodnie z przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa i ochrony nie tylko siebie, ale całej naszej społeczności, a zwłaszcza osób zagrożonych, takich jak osoby starsze i osoby z wcześniej istniejącymi warunkami.

Olga Kurylenko oraz Idris Elba także potwierdzili zarażenie koronawirusem

To nie jedyny aktor, który choruje na COVID-19. O zakażeniu poinformował także mieszkający w Wielkiej Brytanii Idris Elba, znany między innymi z roli Heimdalla w filmach Marvela i z serialu „Luther”. W krótkim wideo powiedział, że został odizolowany po tym, jak pozytywnie przeszedł test na koronawirusa. Zaraził się on od innej osoby, która została zdiagnozowana wcześniej i miała kontakt z aktorem. Zapewnił on fanów, że czuje się dobrze i zaapelował, aby postępowali rozważnie i ograniczyli wychodzenie z domów.

Zakażona została także dziewczyna Bonda Olga Kurylenko – ukraińska modelka oraz aktorka. Zagrała w kilkunastu filmach jak „Niepamięć” czy „Władca Paryża”. Jedną z najsłynniejszych jej ról to wcielenie się w partnerkę agenta 007 w „007 Quantum of Solace”. Olga poinformowała przez instagrama, że znajduje się w kwarantanie domowej i poprosiła, aby wszyscy wzięli na poważnie obecną pandemię koronawirusa.

Na szczęście wszyscy czują się dobrze i apelują do swoich fanów o nie wpadanie w panikę.

Kristofer Hivju zarażony koronawirusem
Instagram
Kristofer Hivju zarażony koronawirusem
Instagram
Kristofer Hivju zarażony koronawirusem
Twitter
Źródła: www.radiozet.pl, popbookownik.pl, kultura.onet.pl, www.wprost.pl
Fotografie: Twitter, Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij