×

Tom Hanks i Rita Willson czują się coraz lepiej: „Dbajmy o siebie samych i siebie nawzajem”

Dwukrotny zdobywca Oscara Tom Hanks i jego żona Rita Wilson przebywali w Uniwersyteckim Szpitalu w Gold Coast w stanie Queensland odkąd wykryto u nich koronawirusa, następnie trafili do domowej kwarantanny. Aktor potwierdził na Instagramie, że oboje chorują na COVID-19 i zaapelował do wszystkich, by dbali o samych siebie i siebie nawzajem.

Początek choroby

12 marca Tom Hanks poinformował na Instagramie, że w jego organizmie wykryto koronawirusa. Zarażona została też jego żona, Rita Wilson. Badania przeszli w Australii, gdzie przebywali na planie filmu o Elvisie Presleyu. Podczas pracy aktorowi nagle posypało się zdrowie. Jak napisał na Instagramie:

Czuliśmy się trochę zmęczeni, jakbyśmy mieli przeziębienia i bóle ciała. Rita czuła dreszcze. Gorączka nieznaczna. (…) Zostaliśmy przetestowani na obecność wirusa koronawirusa i okazało się, że jest pozytywny.

Państwo Hanks zostali poddali izolacji w Uniwersyteckim Szpitalu w Gold Coast. Aktor, ze względu na swoją cukrzycę, znajduje się w grupie podwyższonego ryzyka.

Hanks pisze ze szpitala

Trzy dni temu aktor zamieścił kolejny wpis, opatrzony zdjęciem jego i żony. Sprawiają wrażenie, jakby nie czuli się specjalnie źle. Komentarz też napawa optymizmem:

Dziękujemy wszystkim, którzy tak wspaniale się nami zajęli. Żyjemy z dnia na dzień. Są rzeczy, które każdy z nas powinien robić, by przetrwać tę epidemię. To przede wszystkim trzymanie się porad ekspertów. Pamiętajcie, w baseballu nie ma miejsc dla beks.

Na Instagramie Hanksa pojawiło się kolejne zdjęcie, przedstawiające pluszowego kangurka i talerz z, jak można się domyślać, szpitalnym posiłkiem. Podobnie jak w przypadku większości szpitali, nie wygląda zbyt zachęcająco. Aktor napisał krótko:

 

Dziękuję wszystkim tym, którzy pomagają. Dbajmy o siebie samych i o siebie nawzajem.

Hanks  i Wilson opuścili szpital

Po dwutygodniowym pobycie w szpitalu Tom Hanks i Rita Wilson zostali wypisani ze szpitala. Rekonwalescencję odbędą w domu w Australii. Aktor zamieścił z tej okazji kolejny optymistyczny wpis:

Cześć, ludziska. Dwa tygodnie po naszych pierwszych objawach, czujemy się lepiej. Ochrona polega na tym, że nie przekazujesz [wirusa] nikomu i od nikogo go nie dostajesz. Zdrowy rozsądek, no nie? Możemy to rozgryźć.

Wpis na Facebooku aktora pojawił się krótko po tym, gdy jego żona zamieściła na Instagramie filmik, na którym masakruje utwór hip-hopowego zespołu Naughty by Nature, nie pozostawiając wątpliwości co do tego, że  jest bliska szaleństwa z nudów. Posłuchajcie, jak jej idzie:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

See it to believe it

Post udostępniony przez Rita Wilson (@ritawilson)

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Thanks to the Helpers. Let’s take care of ourselves and each other. Hanx

Post udostępniony przez Tom Hanks (@tomhanks)

Źródła: www.abc.net.au, tvn24.pl, www.instagram.com

Może Cię zainteresować

zamknij