×

Prezydent Andrzej Duda ma koronawirusa? Niepokojące słowa

Czy prezydent Andrzej Duda ma koronawirusa? 5 dni temu dowiedzieliśmy się, że koronawirusa ma jeden z pracowników kancelarii głowy państwa. Jak twierdzi jasnowidz Wojciech Glanc nie tylko urzędnicy są zarażeni, ale także sam prezydent. Rzekomo przestał pokazywać się publicznie.

Ściemniacz czy człowiek z niesamowitym darem?

Wojciecha Glanca nie trzeba nikomu przedstawiać, to jeden z najbardziej znanych polskich jasnowidzów. Jego wierni fani twierdzą, że ma on prawdziwy dar i wie rzeczy, których nie sposób się zwykłymi metodami dowiedzieć, potrafi też przewidzieć przyszłość i – podobno – kilka razy zrobił to bezbłędnie. Są oczywiście i osoby, które kompletnie nie potrafią go brać na poważnie i mają go za zwykłego oszusta, celebrytę o ogromnym „parciu na szkło”.

Duda ma koronawirusa?

Glanc twierdzi, że miał wizję, której bohaterem był prezydent Duda. Jasnowidza ostatnio męczyło dziwne przeczucie, które nie ustępowało. Aż w końcu nawiedziła go scena, w której Andrzej Duda siedzi zamknięty w małym pokoiku w pałacu prezydenckim. W wizji wokół głowy państwa nieustannie krzątali się urzędnicy, którzy co chwilę zmieniali Dudzie maseczki. W pomieszczeniu znajdował się też Jarosław Kaczyński, który siedział w kącie pokoju z maską na twarzy. Nagle w swej wizji Glanc zobaczył uśmiechającego się prezydenta, który przymierza koronę.

Glanc jest bardzo zaniepokojony sytuacją w pałacu prezydenckim. Jest przekonany o prawdziwości swojej wizji i tego, ze ją dobrze odczytał. Twierdzi, że tego, że ma rację dowodzi to, że prezydent nie udziela się publicznie i milczy również jego kancelaria.

Coś tu się nie zgadza…

Nie do końca się to jednak zgadza z faktami. Glanc swoją wizję miał w sobotę i już wtedy głowa państwa miała być zakażona. Prezydent pojawił się jednak wczoraj na oficjalnych obchodach 1 września i nic nie wskazywało na to, by był chory, czy się źle czuł. Można oczywiście przyjąć, że koronawirus nie zdążył się jeszcze u Dudy w pełni rozwinąć, tak, aby zdążył on już odczuć jego skutki. Ale czy nie wydaje się to już trochę naciąganą interpretacją? Najbliższe dni powinny wyjaśnić czy rzeczywiście Duda ma koronawirusa, czy to jedynie Glanc bardzo chciał o sobie przypomnieć.

Źródła: www.planeta.pl, pacjenci.pl, www.facebook.com

Może Cię zainteresować

zamknij