×

Dramatyczna sytuacja Marzeny Kipiel-Sztuki. Została bez środków do życia

Dramatyczna sytuacja Marzeny Kipiel-Sztuki. Aktorka znana z serialu „Świat według Kiepskich” znalazła się na skraju bankructwa. Nie ma środków nawet na wizytę u lekarza.

COVID-19 odbiera pieniądze

Epidemia koronawirusa bardzo silnie dotknęła branżę audiowizualną. Spora część planów zdjęciowych została zawieszona, a produkcja wybranych seriali i filmów stanęła pod znakiem zapytania. Wielu aktorów, prezenterów i osobowości publicznych zachorowało na COVID-19.

Niedawno o swoich zmaganiach z chorobą opowiedziała Anna Kalczyńska. Koronawirus bardzo poważnie odbił się także na finansach gwiazd. Nie ulega wątpliwości, że ekonomiczne skutki epidemii COVID-19 będą odczuwać jeszcze długo po jej zakończeniu.

Aktorka serialu „Świat według Kiepskich”, Marzena Kipiel-Sztuka wyznała, że już w tej chwili zmaga się z poważnymi problemami finansowymi. Gwiazda otwarcie mówi o tym, że niebawem zabraknie jej pieniędzy. Czy serialowa Halinka będzie musiała założyć internetową zbiórkę, aby prosić swoich fanów o wsparcie?

Dramatyczna sytuacja Marzeny Kipiel-Sztuki

Marzena Kipiel-Sztuka wyznała w wywiadzie, że pandemia koronawirusa bardzo źle wpłynęła na jej finanse. Produkcja serialu „Świat Według Kiepskich” została czasowo zawieszona. Aktorka, która występuje w serialu już od 20 lat jest bliska bankructwa. Gwiazda przyznała w Twoim Imperium, że powoli kończą się jej oszczędności.

Opłaciłam czynsz, prąd i gaz tylko do końca miesiąca. Kupiłam też więcej karmy niż zwykle dla mojego psa, Gienka, bo wszystko wskazuje na to, że w grudniu nie będę już miała z czego żyć.

Obecna sytuacja jest dla aktorki ogromnym źródłem stresu. Kipiel-Sztuka nie wie bowiem, jak będzie wyglądała jej przyszłość.

Strach, bezradność, poczucie osamotnienia to są uczucia, które ostatnio często mi towarzyszą.

Oficjalnie mówi się o tym, że zdjęcia do „Świata według Kiepskich” będą wznowione już w styczniu. Zdaniem aktorki nie jest to jednak pewne, ponieważ nikt nie może przewidzieć, w jaki sposób potoczy się epidemia.

Problemy zdrowotne

Jakby tego było mało, Marzena Kipiel-Sztuka zaczęła mieć problemy zdrowotne. W ostatnich miesiącach bardzo pogorszył się jej wzrok. Gdyby nie uprzejmość lekarki, która zgodziła się przyjąć ją za darmo, prawdopodobnie nie mogłaby skorzystać z porady.

Na domiar złego w okresie pandemii bardzo popsuł mi się wzrok. Na szczęście lekarka, która mnie badała, nie wzięła za to ani grosza. Powiedziała, że zdaje sobie sprawę z tego, w jakiej kondycji jest teraz środowisko aktorskie, a w związku z tym porada będzie darmowa. Jestem jej za to niezmiernie wdzięczna, bo teraz naprawdę liczę się z każdą złotówką.

Przy okazji Marzena Kipiel-Sztuka zaapelowała do społeczeństwa, aby nie ulegało paranoi i nie wierzyło w doniesienia o tym, że epidemia nie istnieje.

A jeśli chodzi o pandemię, słuchajmy naukowców i epidemiologów, a nie różnej maści idiotów i głupców.

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować