×

Dominika Tajner broni dużo starszego partnera. Nie jest z nim dla pieniędzy

Dominika Tajner broni dużo starszego partnera. Po tym jak była żona lidera Ich Troje pokazała zdjęcie przedstawiające wybranka jej serca, fani zareagowali w bardzo mocny sposób. Mężczyzna tak bardzo nie przypadł im do gustu, że celebrytka musiała zabrać głos.

Kolejny związek

Dominika Tajner zdecydowanie nie ma szczęścia w miłości. Dwukrotnie wychodziła za mąż, ale niestety każdy z jej związków kończył się porażką. Po nieudanym małżeństwie z Juliuszem Idzikiem, w 2012 roku związała się z piosenkarzem Michałem Wiśniewskim. Niestety i tym razem miłość nie przetrwała próby czasu. Ich uczucie wygasło zaledwie 7 lat później.

Teraz Dominika Tajner znów się zakochała. Wybrankiem jej serca został 62-letni Cypryjczyk, Demetris. Celebrytka długo zwlekała z podzieleniem się szczęśliwą nowiną z opinią publiczną. Dopiero, gdy fotoreporterzy sfotografowali parę na lotnisku, Tajner przyznała, że jest szczęśliwie zakochana. W wywiadzie udzielonym dziennikarzom Faktu wyznała, że pandemia koronawirusa bardzo utrudniła im życie. Zakochani nie mogli widywać się tak często, jakby tego chcieli. Dominika Tajner opowiadała w wywiadzie:

Ostatnio przez lockdown i różne obostrzenia byliśmy skazani na życie na odległość, ale wreszcie możemy teraz pobyć trochę razem. Niestety mój partner przyjechał na krótko, wiec delektujemy się każdą wolną chwilą. Zdecydowanie mogę powiedzieć, że jestem teraz najszczęśliwszą kobietą na świecie.

Wiele osób zaczęło się zastanawiać czy taki związek na odległość ma jakąkolwiek szansę przetrwania. Gdy celebrytka opublikowała na swoim Instagramie wspólne zdjęcie z nowym partnerem, fani nie wytrzymali. Ostro skrytykowali jej relację z dużo starszym mężczyzną.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Dominika Tajner (@dominika_tajner)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Dominika Tajner (@dominika_tajner)

Dominika Tajner broni dużo starszego partnera

Dominika Tajner nie mogła długo cieszyć się swoim szczęściem. Gdy na jej profilu ukazało się wspólne zdjęcie z Demetrisem, ludzie okazali się okrutni. Pod adresem byłej żony Michała Wiśniewskiego padały liczne zarzuty. Internauci twierdzili, że celebrytka związała się z dużo starszym mężczyzną, bo nie udało jej się znaleźć nikogo lepszego. Inni twierdzili, że głównym motorem związku są finanse. Dominika nie mogła pozwolić na to, aby ludzie obrażali ją oraz jej ukochanego. 

Wrzucam oficjalną fotkę mojego ukochanego chłopaka i co się dzieje – Polakom włącza się HEJT i ocena sytuacji w tym jesteśmy najlepsi. Przykre, ale cóż. Moi kochani fani i dobrzy znajomi szczerze się cieszą.

W obszernym wpisie Tajner odniosła się do każdego z zarzutów ze strony internautów.

1. Ale ma starego faceta! Kochani on jest cudowny, dojrzały i wie, czego chce! Jest taki inny od moich poprzednich partnerów. 2. Dba o mnie, a ja o niego. Taki partner marzył mi się już długo. 3. Odnośnie kasy, kto ile ma, to nie wasza sprawa. Mój mężczyzna pracuje bardzo ciężko, na to co ma i to w nim podziwiam.

Na zakończenie stwierdziła, że jej przyjaciele i bliscy doskonale wiedzą, że zarówno ona, jak i Demetris tworzą wspaniały związek.

Ja jestem zakochana i szczęśliwa i wiem, że tam, gdzie dobrze, tam pojawiają się fachowcy od hejtu. A ja mam to w nosie. Kocham i jestem kochana! A to takie ważne w naszym życiu. Serca śle moim znajomym, kolegom, przyjaciołom. Resztę tylko pozdrawiam i przypominam, skupcie się na Waszym życiu. Tylko ludzie nieszczęśliwi hejtują.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Dominika Tajner (@dominika_tajner)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Dominika Tajner (@dominika_tajner)

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować