×

Kochają się mimo 40 lat różnicy. Internauci mają inne zdanie: „Czeka na spadek”

Związki z dużą różnicą wieku wywołują wiele kontrowersji. Historia tej młodej dziewczyny jest tego świetnym przykładem. Kobieta jest młodsza od swojego narzeczonego o 40 lat. Dlatego wzbudzają spore zainteresowanie w mediach społecznościowych. Internauci często wytykają im ich związek. „Ludzie mówią, że mój narzeczony jest moim dziadkiem”- wyznaję gwiazda TikToka.

Związek ze starszym mężczyzną

David Simonini i Willos Sias poznali się dzięki aplikacji randkowej Tinder. Dziś tworza zgrany duet, który są znany jest w sieci pod pseudonimem „cowboy and angel” („Kowboj i anioł”). Popularny kanał na TikToku śledzi ponad 145 tysięcy osób. Ogromną popularność zyskali dzięki sporej różnicy wieku, która ich dzieli. Jest w rzeczywistości to aż 40 lat! Pomimo tak sporej rozbieżności, para jest pewna, że ich uczucie jest prawdziwe i szczere.

Niestety David i Willow na co dzień muszą zmagać się z niepochlebnymi komentarzami na ich temat zamieszczanymi w mediach społecznościowych. Mimo tego, że mężczyzna nie wygląda na takiego, który szykuje się na drugi świat, to i tak internauci są przekonani, że młoda kobieta tylko czeka na jego śmierć, aby zgarnąć spadek. Są też tacy, którzy uważają, że… mężczyzna płaci jej za związek.

Czeka na spadek

Czego to nie kupisz za pieniądze

Najważniejsze, że kasa się zgadza

– z takimi właśnie komentarzami musi mierzyć się zakochana dziewczyna.

Pomimo tak skrajnych opinii, para ma coraz więcej obserwujących w mediach społecznościowych i zupełnie nie przejmuje się hejterami. Zamieszczają zdjęcia, na których nie brakuje uśmiechu, czułości i namiętności. Co więcej, para niedawno ogłosiła zaręczyny. Szczęśliwa narzeczona pochwaliła się w sieci pierścionkiem zaręczynowym z ogromnym brylantem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Willow Sias (@willowwbarbie)

Mimo wielu negatywnych komentarzy, są i tacy, którzy im szczerze gratulują.

Bratnie dusze do dnia naszej śmierci

– wyznała dziewczyna.

Uwielbiam widzieć cię szczęśliwą! Między moimi rodzicami też jest duża różnica wieku… nie słuchaj hejterów.

Jesteście uroczy. A ludzie są po prostu zazdrośni

– piszą internauci, którzy kibicują parze.

Źródła: www.planeta.pl, stylzycia.radiozet.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), www.instagram.com

Może Cię zainteresować