×

Dominika Tajner komentuje życie byłego męża. Wypowiedziała się o jego dziecku

Dominika Tajner komentuje życie byłego męża. Zdradziła co sądzi na temat kolejnego dziecka Michała Wiśniewskiego. Czy celebrytce rzeczywiście udało się otrząsnąć po rozstaniu z piosenkarzem Ich Troje?

Piąte dziecko Michała Wiśniewskiego

Od rozstania Dominiki Tajner z Michałem Wiśniewskim upłynęło już sporo czasu. Rozwód pary miał miejsce 30 września 2019 roku. I choć mówi się, że „czas leczy rany”, to w przypadku Dominiki wcale tak nie było. Celebrytka długo zmagała się z silnymi emocjami. Na początku kwietnia tego roku, opublikowała na swoim Instagramie post, w którym dała fanom do zrozumienia, że udało jej się uporać z rozpadem małżeństwa i jest gotowa, aby rozpocząć nowe życie. Od tego momentu Dominika Tajner nie wypowiadała się już na temat byłego męża. W tym czasie Michał Wiśniewski ożenił się z Polą. Jest to jego piąta żona. Niedawno piosenkarz postanowił pochwalić się swoim fanom, że już niebawem po raz kolejny zostanie ojcem. Gwiazdor opublikował na swoim profilu nagranie USG, na którym widać przyszłe dziecko pary. W opisie zdradził, że jego piąte dziecko jest płci męskiej i otrzyma imiona Falco Amadeus. Dominika Tajner nie wytrzymała i zdecydowała się wypowiedzieć na temat tego, jak ułożyło się życie jej byłego męża. Słowa celebrytki są zaskakujące.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972)

Dominika Tajner komentuje życie byłego męża

Wiadomość o tym, że Michał Wiśniewski będzie miał kolejnego potomka zrobiła wrażenie również na Dominice Tajner. Chociaż do tej pory gwiazda unikała wypowiadania się o byłym mężu, to tym razem postąpiła inaczej. Stwierdziła, że życzy piosenkarzowi wszystkiego dobrego.

Nie wiem jak się przygotowuje do roli ojca, ale wiem, że bardzo się cieszy. Życzę mu wszystkiego, co najlepsze. Zobaczymy.

Na pytania dziennikarzy o to, co sądzi o nietypowym imieniu dziecka, odpowiedziała:

Imię Falco. Bardzo ładne imię. Pasujące do nazwiska, do reszty imion. Byle było zdrowe.

Ze słów Dominiki Tajner wynika, że raczej nie tęskni za Michałem Wiśniewskim. Przypomnijmy, że para rozstała się, ponieważ piosenkarz nie wspierał żony w walce z depresją. 

Fotografie: YouTube, Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij