×

Dlaczego Ewa i Krzysztof Krawczyk nie mieli dzieci? Kobieta przerwała milczenie

Dlaczego Ewa i Krzysztof Krawczyk nie mieli dzieci? Żona jednego z najsławniejszych polskich wokalistów w końcu przerwała milczenie. Jakiś czas temu w jednym z wywiadów zdradziła tę tajemnicę.

Poruszający wywiad

Tę parę łączyło gorące i piękne uczucie. Niestety ich związek został nagle przerwany przez śmierć Krzysztofa Krawczyka 5 kwietnia 2021 roku. Ewa nie ukrywała, jak bardzo przeżywa śmierć ukochanego męża. Przechodziła ją dosłownie na oczach wszystkich mediów.

Żona Krzysztofa Krawczyka w jednym z wywiadów udzielonych dla portalu Onet zdradziła kiedyś, że boi się śmierci któregoś z nich. Powiedziała też wtedy, że modli się o to, aby odeszli razem. Obawiała się, że Krzysztof nie poradzi sobie bez niej, a ona bez niego… Jak się okazało jakiś czas później, to właśnie ona musi mierzyć się teraz z tą potworną stratą.

Czasem się zastanawiam, jak on by sobie poradził, gdybym musiała odejść z tego świata pierwsza. Dlatego proszę Boga, by zrobił tak, żebyśmy odeszli razem, żeby żadne z nas nie musiało cierpieć. Wiem, jak jemu byłoby ciężko. Ja bym sobie poradziła, ale Krzyś nie.

Dlaczego Ewa i Krzysztof Krawczyk nie mieli dzieci?

Wiele osób zastanawiało się też, dlaczego mimo tego, że tę dwójkę łączyło tak płomienne uczucie, nie mieli dzieci. W tym samym wywiadzie Ewa Krawczyk zdradziła, dlaczego tak właśnie się stało.

Niejedną noc przepłakałam, bo tak, bardzo chciałabym mieć z moim Krzysiem jakiegoś dzidziusia. Teraz miałby już prawie trzydzieści lat, więc byłoby się czym cieszyć. Ale widocznie Bóg tak chciał. My jesteśmy osobami wierzącymi, więc zgadzamy się na wszystko, co On nam daje. Może dobrze się stało? Gdyby pojawiło się dziecko, ja pewnie zostałabym w domu, Krzysztof jeździłby sam, a to jest mężczyzna, który nie umie żyć bez kobiety.

Źródła: kultura.onet.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij