×

Dagmara z „Królowych życia” była sprzątaczką! Jak zdobyła duże pieniądze?

Dagmara z „Królowych życia” była sprzątaczką! Jak w takim razie udało jej się zgromadzić duży majątek? Twierdzi, że od dziecka była uczona szacunku do pracy. Najpierw pomagała mamie w sklepie, a zaraz po szkole postanowiła, że będzie radzić sobie samodzielnie. Przeszłość celebrytki jest zaskakująca…

Dagmara z „Królowych życia” była sprzątaczką

Historia Dagmary Kazimierskiej przypomina baśń o Kopciuszku. Patrząc na standard życia celebrytki obecnie, ciężko uwierzyć w to, co mówi na temat swojej przeszłości.

Gwiazda programu „Królowe życia”, która dziś żyje wśród luksusów, zanim zbiła majątek i stała się sławna, zajmowała się… sprzątaniem  domów.

Dagmara wyjechała do Niemiec tuż po skończeniu szkoły. Celebrytka w wywiadzie dla Wirtualnej Polski, wspomina:

(…) Będę zarabiać, marki mi się zamarzyły! (…) takie saksy miałam, że… byłam sprzątaczką.

Okazuje się, ze w tej pracy „Królowa życia” świetnie się sprawdzała. Podczas rozmowy wyznaje:

Nie zapomnę do dziś: granatowa armatura, wanny, prysznice, zlewy, toalety, a tam chlorowana woda w tych Niemczech… Płuczesz, znowu plama, a nie mogło być żadnej plamki. Gotowałam wodę w czajniku i tą wodą przemywałam. Tak się namyłam, że jak mnie pani zobaczyła, to nie chciała mnie puścić! Żadnych innych sprzątaczek, tylko mnie.

We własnym domu Dagmara nie sprząta. Dziś to ona zatrudnia sprzątaczkę.

Mroczna przeszłość „królowej”

Za luksusowym życiem bohaterki programu TTV, kryje się mroczna historia. Mimo sukcesów, które odnosiła w pracy sprzątaczki, do dużych pieniędzy doszła w zupełnie inny sposób.

Dagmara ma za sobą kryminalną przeszłość. Celebrytka jest skazana prawomocnym wyrokiem za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji. Kobieta była właścicielką agencji towarzyskiej Heidi w miejscowości Szalejów w powiecie kłodzkim. Dziewczyny, które sądziły, że będą pracować jako barmanki, zmuszała do prostytucji i sprzedawała za kilka tysięcy euro. Gwiazda była też uzależniona od hazardu.

Choć to zaskakujące, program wypromował ją na lubianą gwiazdę. Nawet szokujące wyznania na temat mrocznej przeszłości dla widzów stały się powodem do obdarzenia Dagmary sympatią. Fani ponoć cenią ją za szczerość, bezkompromisowość i bezpośredniość.

Nawet, jeśli celebrytka faktycznie jest prostolinijna, jej życie zdecydowanie do skromnych nie należy. Po kilku latach spędzonych w kryminale, Dagmara żyje jak prawdziwa królowa. Patrząc na standard jej życia, trudno uwierzyć w to, że zaczynała jako sprzątaczka.

Widocznie historia od pucybuta do milionera w realnym życiu naprawdę może się zdarzyć…

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować